Reklam
Reklam
Reklam

ESENYURT’UN İLK GENÇLİK FESTİVALİ BAŞLIYOR

Esenyurt bir yeni festivale daha ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Edebiyat, sanat ve kültür alanında gerçekleşen festivallere şimdi de Gençlik Festivali ekleniyor. Esenyurt’ta ilk kez düzenlenecek olan Gençlik Festivali; spor turnuvaları, konserler ve eğlenceli aktiviteler ile gençliğin coşkusunu yansıtacak. Esenyurt’ta bir ilk daha! Esenyurt Belediyesi GençFest ile gençliğin coşkusu tüm ilçeyi saracak. Esenyurt Belediye Başkanı Kemal […]

ESENYURT’UN İLK GENÇLİK FESTİVALİ BAŞLIYOR
  • Yayınlanma23 Ağustos 2023 20:21

Esenyurt bir yeni festivale daha ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Edebiyat, sanat ve kültür alanında gerçekleşen festivallere şimdi de Gençlik Festivali ekleniyor. Esenyurt’ta ilk kez düzenlenecek olan Gençlik Festivali; spor turnuvaları, konserler ve eğlenceli aktiviteler ile gençliğin coşkusunu yansıtacak.

Esenyurt’ta bir ilk daha! Esenyurt Belediyesi GençFest ile gençliğin coşkusu tüm ilçeyi saracak. Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt’un ilçeye kazandırdığı edebiyat, sanat ve kültür alanındaki festivallere Gençlik Festivali de eklendi. 27-29 Ağustos tarihleri arasında Yeşilkent Mahallesi’ndeki Spor Parkı’nda gerçekleştirilecek olan festival kapsamında ayak tenisi, masa tenisi, sokak basketbolu, voleybol ve satranç turnuvalarının yanı sıra ünlü sanatçıların sahne alacağı konserler de düzenlenecek.

ESENYURT’TA REKABET, HEYECAN VE EĞLENCE DOLU ÜÇ GÜN YAŞANACAK

Gün içinde rekabetin ve heyecanın zirveye çıkacağı spor karşılaşmalarına sahne olacak olan GençFest’in akşam bölümünde ise Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenecek olan Rafet El Roman, Bilal Sonses ve Burak Bulut-Kurtuluş Kuş konserleriyle büyük bir coşku ve eğlence yaşanacak.

TURNUVALARA NASIL KATILIM SAĞLANACAK?

Spor turnuvalarına katılmak isteyen 16-30 yaş arası gençlerin, seçtikleri branşlarda takımlarını kurarak, 25 Ağustos Cuma gününe kadar Esenyurt Belediyesi’ne kayıt yaptırmaları gerekiyor. Turnuvalara katılım şartları için detaylı bilgi; 0212 689 90 11 numaralı telefondan ya da Yeşilkent Mahallesi, Nazım Hikmet Bulvarı, No: 12’de bulunan Spor Parkı içerisindeki Festival Komitesi’nden alınabilecek.​

Reklam
Reklam