Reklam
Reklam

Esenyurt’tan görünen Malazgirt: Cengiz Başkan çalışıyor

Çok sayıda Malazgirtli vatandaşın ikamet ettiği Esenyurt’ta, Malazgirt’te yapılan çalışmalar adından söz ettiriyor. Cengiz Altın liderliğindeki Malazgirt Belediyesi her mahalleye eşit hizmet anlayışıyla ilçeye uzun soluklu projeler kazandırdı. Malazgirt Belediye Başkanı Cengiz Altın, 31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala çalışmalarını sürdürüyor. Esnaf ziyaretlerini günlük olarak yapan Altın, mahallelerdeki hizmetlerin de arttığını ifade etti. ADALAR […]

Esenyurt’tan görünen Malazgirt: Cengiz Başkan çalışıyor
  • Yayınlanma26 Şubat 2024 21:17

Çok sayıda Malazgirtli vatandaşın ikamet ettiği Esenyurt’ta, Malazgirt’te yapılan çalışmalar adından söz ettiriyor. Cengiz Altın liderliğindeki Malazgirt Belediyesi her mahalleye eşit hizmet anlayışıyla ilçeye uzun soluklu projeler kazandırdı.

Malazgirt Belediye Başkanı Cengiz Altın, 31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala çalışmalarını sürdürüyor. Esnaf ziyaretlerini günlük olarak yapan Altın, mahallelerdeki hizmetlerin de arttığını ifade etti.

ADALAR MAHALLESİNDE YOL SORUNU SONA ERDİ

Adalar Mahallesinde yıllardır süregelen yol sorununa son verdiklerini  paylaşan Altın, “35 bin metrekarelik sıcak asfalt serimiyle daha güvenli ve konforlu bir ulaşım sağladık. Ayrıca, 39 bin metrekarelik yeni açtığımız yollar ile mahalle sakinlerimize daha geniş ulaşım ağı sunduk” diye konuştu.

Malazgirt Belediye Başkanı Cengiz Altın, Saftekingazi mahallesine modern bir ulaşım ağı kazandırdı.
 
Saftekingazi mahallesinde 45.500 metrekare kilitli parke taşı, 7000 metrekare sathi kaplama ve yeni yol çalışmalarıyla modern bir üstyapı oluşturuldu.
 
Malagirt Belediye Bşakanı Cengiz Altın, “Malazgirt’e söz verdik, yapıyoruz.” dedi.
Çok sayıda Malazgirtlinin ikamet ettiği Esenyurt’ta Cengiz Başkanın sevilme nedenlerinden biri de partiler üstü bir anlayışla her kesime eşit mesafede olması olarak görülüyor.
Reklam
Reklam