Reklam
Reklam

Esenyurt’taki festivalde konserler maden faciası nedeniyle iptal edildi

Esenyurt’ta düzenlenen Kardeş Kültürler Festivali kapsamındaki konserlerin ileri bir tarihe ertelendiği bildirildi. Bartın’da yaşanan maden faciasının ardından taziye mesajı yayımlayan Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, “Çok üzgünüz. Bartın’daki göçük yaşanan madenden maalesef vefat haberleri gelmeye başladı. Hayatını kaybeden madencilerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum. Göçük altındaki tüm madencilerimizin sağsalim kurtarılmaları için dua […]

Esenyurt’taki festivalde konserler maden faciası nedeniyle iptal edildi
  • Yayınlanma14 Ekim 2022 23:49

Esenyurt’ta düzenlenen Kardeş Kültürler Festivali kapsamındaki konserlerin ileri bir tarihe ertelendiği bildirildi.

Bartın’da yaşanan maden faciasının ardından taziye mesajı yayımlayan Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, “Çok üzgünüz. Bartın’daki göçük yaşanan madenden maalesef vefat haberleri gelmeye başladı. Hayatını kaybeden madencilerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum. Göçük altındaki tüm madencilerimizin sağsalim kurtarılmaları için dua ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Konserler ileri bir tarihe ertelendi

Bozkurt, daha sonra yaptığı açıklamada festival kapsamındaki konser ve bazı etkinliklerin iptal edilerek ileri bir tarihe ertelendiğini duyurdu.