Reklam
Reklam
Reklam

Esenyurt’taki festivalde Dersimliler Derneği dikkat çekti

Esenyurt Belediyesi’nin il dernekleriyle birlikte düzenlediği Kardeş Kültürler Festivali büyük coşku içinde devam ediyor. 08-17 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilen festivalde Dersimliler Derneği dikkat çekti. Festivalin “kitap satan” tek derneği ve tek standı Dersimlilerin. Diğer stantlardaki kültür tanıtımlarının yanı sıra farklı bir konseptle misafirlerin karşısına çıkan Esenyurt Dersimliler Derneği Başkanı Hüseyin Kalanç ve ekibi yöresel ürünler satmak yerine […]

Esenyurt’taki festivalde Dersimliler Derneği dikkat çekti
  • Yayınlanma13 Ekim 2022 11:17

Esenyurt Belediyesi’nin il dernekleriyle birlikte düzenlediği Kardeş Kültürler Festivali büyük coşku içinde devam ediyor. 08-17 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilen festivalde Dersimliler Derneği dikkat çekti.

Festivalin “kitap satan” tek derneği ve tek standı Dersimlilerin. Diğer stantlardaki kültür tanıtımlarının yanı sıra farklı bir konseptle misafirlerin karşısına çıkan Esenyurt Dersimliler Derneği Başkanı Hüseyin Kalanç ve ekibi yöresel ürünler satmak yerine kurs duyurusu yapıp kitap satmayı tercih etti.
Stantlarını kitapla süsleyen dernek yönetimi bağlama ve gitar kursu vermenin derdine de düşerek dikkatleri üzerine çekti.
Reklam
Reklam