Reklam
Reklam

Esenyurt’ta zaferini ilan eden Prof. Özer: Hep birlikte kazandık

Esenyurt’ta 31 Mart 2024 tarihinde yapılan yerel seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) adayı Prof. Dr. Ahmet Özer, büyük bir zafer kazandı. Seçim sonuçlarının belli olmasının ardından Özer, coşkulu bir kalabalığın karşısına çıktı. “DESTAN YAZDINIZ” Kalabalığa hitap eden Özer, Esenyurtluları selamladı ve günlerdir birlikte emek sarf ettiklerini ifade etti. Özer, “Siz kent uzlaşısının destanını yazdınız. Sizlere […]

Esenyurt’ta zaferini ilan eden Prof. Özer: Hep birlikte kazandık
  • Yayınlanma3 Nisan 2024 02:55

Esenyurt’ta 31 Mart 2024 tarihinde yapılan yerel seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) adayı Prof. Dr. Ahmet Özer, büyük bir zafer kazandı. Seçim sonuçlarının belli olmasının ardından Özer, coşkulu bir kalabalığın karşısına çıktı.

“DESTAN YAZDINIZ”

Kalabalığa hitap eden Özer, Esenyurtluları selamladı ve günlerdir birlikte emek sarf ettiklerini ifade etti. Özer, “Siz kent uzlaşısının destanını yazdınız. Sizlere selam olsun.” dedi.

Özer, konuşmasını şu şekilde sürdürdü: “Değerli komşularım hepinizi kucaklıyorum. Asıl kutlamayı mazbatayı alınca yapacağız.”

Söz verdikleri gibi adil, eşit bir yönetimi hep birlikte inşa edeceklerini kaydeden Özer, oy veren vermeyen herkese teşekkür etti.

Özer, “Hep birlikte kazandık” diyerek sözlerini tamamladı.

HABER: Y. ÖZGÜR BÜLBÜL