Reklam
Reklam

Esenyurt’ta yeni dönemin ilk meclis toplantısı yapıldı!

2024 yerel seçimlerin ardından Esenyurt’ta yeni dönemin ilk meclis toplantısı yapıldı. Başkan Özer, ilk toplantıda önemli mesajlar verdi.

Esenyurt’ta yeni dönemin ilk meclis toplantısı yapıldı!
  • Yayınlanma6 Nisan 2024 21:23

Esenyurt Belediyesi’nde yeni döneminin ilk meclis toplantısı CHP ve AK Partili üyelerin katılımıyla gerçekleşti. Toplantıda “uyum” mesajı veren Belediye Başkanı Ahmet Özer, alınacak kararlar ile halka hizmet edeceklerini vurguladı.

Esenyurt’ta yeni dönemin ilk meclis toplantısı yapıldı. CHP ve AK Partili üyelerin katılımıyla yapılan meclis toplantısında “uyum” mesajı veren Belediye Başkanı Ahmet Özer, toplantı sonrası yaptığı paylaşımda, mecliste alınacak kararlar ile halkın hizmetinde olacaklarını ifade etti.

Başkan Özer, “Halk sözünü söyledi, bizim sözümüzü söyleme biçimimiz de hizmetlerimiz olacaktır. Belediyemizin yeni dönem ilk meclis toplantısını uyum içinde gerçekleştirdik. Hep birlikte başarı ile taçlandırdığımız seçim sonrası meclisimizde demokrasi hakim olacak.” dedi.

“HALKIN HİZMETİNDE OLACAĞIZ”

Özer, Esenyurt’un refahı ve aydınlık yarınları için durmaksızın çalışacaklarını belirterek, “Meclisimiz, alacağı kararlar ile her zaman halkımızın hizmetinde olacak.” ifadelerini kullandı.

Önceki yönetimin seçim sathında “ihtiyaç dışı işe alımlarını” eleştiren Özer, şeffaf bir yönetim anlayışını benimsediklerini bu nedenle, tüm gelişmeleri halkla paylaşacaklarını kaydetti.