Reklam
Reklam
Reklam

ESENYURT’TA TOPLU SÜNNET KAYITLARI BAŞLADI

Esenyurt Belediyesi’nin, her yıl düzenlediği toplu sünnet organizasyonu için kayıtlar alınmaya başlandı. Vatandaşlar, 2 Haziran tarihine kadar kendilerine en yakın merkeze giderek başvurularını yapabilecek. Esenyurt Belediyesi’nin her yıl ilçedeki ihtiyaç sahibi ailelerin çocukları için düzenlediği toplu sünnet organizasyonunun kayıtları başladı. 4-15 yaş aralığındaki çocukların kabul edileceği toplu sünnetin başvuruları 2 Haziran tarihine kadar devam edecek. […]

ESENYURT’TA TOPLU SÜNNET KAYITLARI BAŞLADI
  • Yayınlanma4 Mayıs 2023 20:52

Esenyurt Belediyesi’nin, her yıl düzenlediği toplu sünnet organizasyonu için kayıtlar alınmaya başlandı. Vatandaşlar, 2 Haziran tarihine kadar kendilerine en yakın merkeze giderek başvurularını yapabilecek.

Esenyurt Belediyesi’nin her yıl ilçedeki ihtiyaç sahibi ailelerin çocukları için düzenlediği toplu sünnet organizasyonunun kayıtları başladı. 4-15 yaş aralığındaki çocukların kabul edileceği toplu sünnetin başvuruları 2 Haziran tarihine kadar devam edecek. Çocuklarını sünnet ettirmek isteyen aileler, muhtarlıktan aldıkları gelir belgesi, veli ve çocuğun kimlik fotokopisi ile başvuru yapabilecek. Kayıtlar, Kıraç Beyaz Masa, Esenyurt Kültür Merkezi içerisindeki Engelliler Koordinasyon Şefliği, Özel Eğitim Merkezi ve Yunus Emre Kültür Merkezi’nde alınacak. Vatandaşlar, kayıtlarla ilgili detaylı bilgiye belediyenin 444 0 411 numaralı hattından 1575 dâhilîsini tuşlayarak ulaşabilecek.

Reklam
Reklam