Reklam
Reklam

Esenyurt’ta sahne DJ’lerin

Esenyurt Belediyesi ile İl Dernekler Birliği Platformu’nun birlikte düzenlediği Kardeş Kültürler Festivali coşku içinde devam ediyor. Festival kapsamında, DJ Blackk Beat Show ve Mıss Uganda Esenyurt, Esenyurtluları coşturdu. Esenyurt Belediyesi’nin il dernekleriyle birlikte düzenlediği Kardeş Kültürler Festivali’nin Uluslararası Kültürler Gecesi’nde DJ Blackk Beat Show ve Mıss Uganda Esenyurt, Esenyurtluları coşturdu. Cumhuriyet Meydan’ındaki geceye Esenyurt Belediye […]

Esenyurt’ta sahne DJ’lerin
  • Yayınlanma11 Ekim 2022 20:48

Esenyurt Belediyesi ile İl Dernekler Birliği Platformu’nun birlikte düzenlediği Kardeş Kültürler Festivali coşku içinde devam ediyor. Festival kapsamında, DJ Blackk Beat Show ve Mıss Uganda Esenyurt, Esenyurtluları coşturdu.

Esenyurt Belediyesi’nin il dernekleriyle birlikte düzenlediği Kardeş Kültürler Festivali’nin Uluslararası Kültürler Gecesi’nde DJ Blackk Beat Show ve Mıss Uganda Esenyurt, Esenyurtluları coşturdu.

Cumhuriyet Meydan’ındaki geceye Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt da katıldı. Bozkurt, sanatçılara çiçek takdim etti.

“BİR BİRİMİZİ OLDUĞU GİBİ KABUL EDELİM”

Esenyurtlulara seslenen Başkan Bozkurt, “Bu dünya hepimize yeter. Yeterki kurallara uyalım. Birbirimizin değerlerine saygı duyalım. Birbirimizi olduğu gibi kabul edelim. Ben sizi çok seviriyorun. İyi ki varız. İyi ki Esenyurtluyuz.”dedi.

Festival ayın 17’sine kadar devam edecek.