Reklam
Reklam

Esenyurt’ta parklar çiçek ve bitkilerle süsleniyor

Esenyurt Belediyesi, yaz aylarının gelmesiyle birlikte ilçe merkezinde ve mahallelerde bulunan parkların bakımına devam ediyor. Her sene olduğu gibi bu yıl da birbirinden farklı çiçek ve bitkiler parkları süsleyecek. Yaz aylarının vazgeçilmez mekânları olan park ve bahçelerde, hummalı çalışma tüm hızıyla sürüyor. Esenyurt Belediyesi ekiplerince yürütülen çalışmalarda vatandaşların keyifli vakit geçirdiği parklar bakım ve onarıma […]

Esenyurt’ta parklar çiçek ve bitkilerle süsleniyor
  • Yayınlanma15 Haziran 2023 15:49

Esenyurt Belediyesi, yaz aylarının gelmesiyle birlikte ilçe merkezinde ve mahallelerde bulunan parkların bakımına devam ediyor. Her sene olduğu gibi bu yıl da birbirinden farklı çiçek ve bitkiler parkları süsleyecek.

Yaz aylarının vazgeçilmez mekânları olan park ve bahçelerde, hummalı çalışma tüm hızıyla sürüyor. Esenyurt Belediyesi ekiplerince yürütülen çalışmalarda vatandaşların keyifli vakit geçirdiği parklar bakım ve onarıma alındı. Ekipler, parklardaki bakım işlemlerinin yanı sıra çiçek dikimi, ahşap boyama, zemin imalatı, koşu parkurlarında bakım ve havuz temizliği gibi çalışmalar da yürütüyor. Parkları daha kullanılabilir hale getirmek için çalışmalarını aralıksız sürdüren belediye ekipleri, ağaç budama, cadde ve orta refüjlerde çiçeklendirme çalışmalarına da devam ediyor.