Reklam
Reklam

ESENYURT’TA İLAÇLAMA VE YIKAMA ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Esenyurt Belediyesi sıcak yaz aylarında çöp konteynerlerini ilaçlama ve yıkama çalışmalarını yoğunlaştırdı. Hava sıcaklıklarının artmasıyla beraber teyakkuza geçen Esenyurt Belediye ekipleri Evren 1 ve Evren 2 sanayi sitelerinde çöp konteynerlerini yıkamanın yanı sıra ilaçlama çalışması da gerçekleştirdi. İlçe genelinde de bu tarz uygulamaları sürdüren belediye ekipleri, bu çalışmaları bakteri oluşumunu engellemek ve böceklere karşı önlem […]

ESENYURT’TA İLAÇLAMA VE YIKAMA ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR
  • Yayınlanma17 Temmuz 2023 15:19

Esenyurt Belediyesi sıcak yaz aylarında çöp konteynerlerini ilaçlama ve yıkama çalışmalarını yoğunlaştırdı.

Hava sıcaklıklarının artmasıyla beraber teyakkuza geçen Esenyurt Belediye ekipleri Evren 1 ve Evren 2 sanayi sitelerinde çöp konteynerlerini yıkamanın yanı sıra ilaçlama çalışması da gerçekleştirdi. İlçe genelinde de bu tarz uygulamaları sürdüren belediye ekipleri, bu çalışmaları bakteri oluşumunu engellemek ve böceklere karşı önlem almak için yaptıklarını ifade etti.

Esenyurt’un her bölgesini karış karış geziyoruz

Belediye ekipleri bölgede çalışmaların hummalı bir şekilde devam ettiğini belirterek şu ifadeleri kaydetti; “Esenyurt’un her bölgesini karış karış gezerek çöp konteyneri yıkama ve ilaçlama çalışması yapmaktayız. Bu gün de Evren 1 ve Evren 2 sanayi sitelerindeyiz. Bu çalışmalarımızı burada da gerçekleştirdik. Çalışmalarımız tüm bölgede devam edecek. İlçe genelinde, bu sıcak yaz aylarında Esenyurt’umuz için çalışacağız.”

Reklam
Reklam