Reklam
Reklam

Esenyurt’ta evler pırıl pırıl oluyor

Esenyurt Belediyesi, Kurban Bayramı öncesi ilçede yaşayan engelli ile 65 yaş ve üzeri vatandaşların evlerini temizleyerek bayrama hazır​ hale getirdi. Her bayram olduğu gibi bu Kurban’da da ilçedeki ihtiyaç sahibi vatandaşlar unutulmadı. Esenyurt Belediyesi’nin başarılı bir şekilde uyguladığı hizmet, bayrama temiz ve sağlıklı bir ortamda girmek isteyen 65 yaş ve üzeri ile engelli vatandaşların imdadına […]

Esenyurt’ta evler pırıl pırıl oluyor
  • Yayınlanma24 Haziran 2023 21:00

Esenyurt Belediyesi, Kurban Bayramı öncesi ilçede yaşayan engelli ile 65 yaş ve üzeri vatandaşların evlerini temizleyerek bayrama hazır​ hale getirdi.

Her bayram olduğu gibi bu Kurban’da da ilçedeki ihtiyaç sahibi vatandaşlar unutulmadı. Esenyurt Belediyesi’nin başarılı bir şekilde uyguladığı hizmet, bayrama temiz ve sağlıklı bir ortamda girmek isteyen 65 yaş ve üzeri ile engelli vatandaşların imdadına yetişti. Çalışma kapsamında oluşturulan ekipler, yapılan sosyal incelemeler sonucu belirlenen program dâhilinde; eldiven, maske, galoş ve koruyucu kıyafetlerle vatandaşların evlerinde detaylı temizlik yaptı. Bayram öncesi evleri temizlenen vatandaşlar, hizmetten memnun olduklarını dile getirerek, Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt’a teşekkür etti.

Reklam
Reklam