Reklam
Reklam

Esenyurt’ta çile haline gelen yollar tarihe mi karışıyor?

Esenyurtluların daha kaliteli ve konforlu seyahat etmesi için yol düzenleme çalışmalarını sürdüren Esenyurt Belediyesi, Akşemseddin Mahallesi’nde 610 metrelik toprak yolu asfaltlayarak vatandaşların hizmetine sundu. İlçe genelindeki cadde ve sokakların bakım ve onarım çalışmalarını aralıksız sürdüren Esenyurt Belediyesi, alt yapı çalışmaları tamamlanan Akşemseddin Mahallesi’nde daha önce toprak yol olan 290, 291, 292 ve 293. sokaklarda asfalt […]

Esenyurt’ta çile haline gelen yollar tarihe mi karışıyor?
  • Yayınlanma27 Ekim 2022 14:21

Esenyurtluların daha kaliteli ve konforlu seyahat etmesi için yol düzenleme çalışmalarını sürdüren Esenyurt Belediyesi, Akşemseddin Mahallesi’nde 610 metrelik toprak yolu asfaltlayarak vatandaşların hizmetine sundu.

İlçe genelindeki cadde ve sokakların bakım ve onarım çalışmalarını aralıksız sürdüren Esenyurt Belediyesi, alt yapı çalışmaları tamamlanan Akşemseddin Mahallesi’nde daha önce toprak yol olan 290, 291, 292 ve 293. sokaklarda asfalt serimi yaptı. Bölgede bulunan fabrikaların ve vatandaşların büyük sıkıntı yaşadığı 610 metre uzunluğundaki birbirine bağlantılı dört sokak asfaltlanarak, yol çizgileri çizildi. Yeni bir görünüme kavuşan yol, vatandaşların kullanımına açıldı. Yetkililer, asfalt ve parke yol çalışmalarının ilçe genelinde hız kesmeden devam edeceğini bildirdi.