Reklam
Reklam
Reklam

Esenyurt’ta bir ilk olan Skate Park bitmek üzere

Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, ilçede bir ilk olan Skate Park çalışmalarını yakından takip etti. Yapımı tamamlanmak üzere olan kaykay parkında gerçekleştirdiği incelemelerin ardından Esenyurtlularla bir araya gelen Bozkurt, projeler hakkında fikir alışverişinde bulundu. ‘Daha yeşil bir Esenyurt’ mottosuyla göreve geldiği günden beri çalışmalarını titizlikle sürdüren Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, park ve […]

Esenyurt’ta bir ilk olan Skate Park bitmek üzere
  • Yayınlanma22 Temmuz 2022 13:04

Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, ilçede bir ilk olan Skate Park çalışmalarını yakından takip etti. Yapımı tamamlanmak üzere olan kaykay parkında gerçekleştirdiği incelemelerin ardından Esenyurtlularla bir araya gelen Bozkurt, projeler hakkında fikir alışverişinde bulundu.

‘Daha yeşil bir Esenyurt’ mottosuyla göreve geldiği günden beri çalışmalarını titizlikle sürdüren Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, park ve bahçe düzenlemelerini yerinde inceledi. Gaziler ve Şehitler Parkı’na giderek alanda denetleme yapan Bozkurt, ilçede bir ilk olan ve açılışına az bir zaman kalan Skate Park’taki çalışmalar hakkında bilgi aldı.

İncelemelerin yanı sıra vatandaşlarla da bir araya gelerek projeler hakkında fikir alışverişinde bulunan Başkan Bozkurt, Esenyurtluların daha düzenli ve daha yeşil bir ilçede yaşamaları için çalışmalarına devam ettiklerini bildirdi. Esenyurt Belediye Başkan Yardımcısı Veysel Bal ve Talatpaşa Mahallesi Muhtarı Kemal Gülümser de kaykay pisti inşaatında Başkan Bozkurt’a eşlik ederek çalışmaları gözlemledi.

Reklam
Reklam