Reklam
Reklam
Reklam

Esenyurt’ta bir ilk: Çocuk Üniversitesi

Esenyurt’ta bir ilk olan Çocuk Üniversitesi’nin inşaatı devam ediyor. Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt inşaat alanında incelemelerde bulunarak bilgi aldı. Esenyurt’ta bir ilki gerçekleştirerek Çocuk Üniversitesi’nin temellerini atmayı başaran Belediye Bşakanı Kemal Deniz Bozkurt’un projesi farklı kurumlar tarafından da örnek alındı. Çocuk Üniversitesi’nin inşaatı hızla yükselirken Esenyurtlular merakla üniversitenin açılışını bekliyor. Yerinde inceledi İnşaat alanında […]

Esenyurt’ta bir ilk: Çocuk Üniversitesi
  • Yayınlanma10 Ağustos 2022 23:34

Esenyurt’ta bir ilk olan Çocuk Üniversitesi’nin inşaatı devam ediyor. Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt inşaat alanında incelemelerde bulunarak bilgi aldı.

Esenyurt’ta bir ilki gerçekleştirerek Çocuk Üniversitesi’nin temellerini atmayı başaran Belediye Bşakanı Kemal Deniz Bozkurt’un projesi farklı kurumlar tarafından da örnek alındı. Çocuk Üniversitesi’nin inşaatı hızla yükselirken Esenyurtlular merakla üniversitenin açılışını bekliyor.

Yerinde inceledi

İnşaat alanında incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, “Çocuklarımızın hayâlleri, bizim hedefimiz… Yapımına devam ettiğimiz Çocuk Üniversitesi’ndeki çalışmalarımızı yerinde inceledim. Geleceğimiz olan çocuklarımız için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

Reklam
Reklam