Reklam
Reklam

ESENYURTLU MİNİKLER 23 NİSAN’I KUTLADI

Esenyurtlu minikler, hazırladıkları birbirinden renkli gösterilerle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı. Esenyurt Belediyesi’ne bağlı kreşlerde eğitim gören çocuklar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel birbirinden renkli gösteriler hazırladı. Şehit Erol Olçok Kültür Merkezi’nde seyirciyle buluşan gösteriler, şehitler anısına saygı duruşu ve miniklerin İstiklal Marşı’nı okumasıyla başladı. Defileden halk oyunlarına, horondan […]

ESENYURTLU MİNİKLER 23 NİSAN’I KUTLADI
  • Yayınlanma23 Nisan 2023 11:25

Esenyurtlu minikler, hazırladıkları birbirinden renkli gösterilerle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı.

Esenyurt Belediyesi’ne bağlı kreşlerde eğitim gören çocuklar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel birbirinden renkli gösteriler hazırladı. Şehit Erol Olçok Kültür Merkezi’nde seyirciyle buluşan gösteriler, şehitler anısına saygı duruşu ve miniklerin İstiklal Marşı’nı okumasıyla başladı. Defileden halk oyunlarına, horondan Hababam Sınıfı’nın unutulmaz danslarına kadar çeşitli gösterilerin sergilendiği programda, öğrencilerin performansı büyük alkış topladı.

Reklam
Reklam