Reklam
Reklam
Reklam

Esenyurt Belediyesi’nden istihdam garantili kurs

Esenyurt Belediyesi’nin meslek edinmek, hobi ve yeteneğini geliştirmek isteyen vatandaşlar için hayata geçirdiği Ahşap Atölyesi ve Marangozluk kursunu​n yeni dönem kayıtları başladı. Vatandaşlar, istihdam garantili bu kursa 26 Ağustos tarihine kadar online olarak kayıt yaptırabilecek. Esenyurt’ta sanayinin nitelikli eleman ihtiyacını karşılamak ve vatandaşların bir meslek edinmelerini sağlamak amacıyla hayata geçirilen Ahşap Atölyesi ve Marangozluk kursunun […]

Esenyurt Belediyesi’nden istihdam garantili kurs
  • Yayınlanma17 Ağustos 2022 11:49

Esenyurt Belediyesi’nin meslek edinmek, hobi ve yeteneğini geliştirmek isteyen vatandaşlar için hayata geçirdiği Ahşap Atölyesi ve Marangozluk kursunu​n yeni dönem kayıtları başladı. Vatandaşlar, istihdam garantili bu kursa 26 Ağustos tarihine kadar online olarak kayıt yaptırabilecek.

Esenyurt’ta sanayinin nitelikli eleman ihtiyacını karşılamak ve vatandaşların bir meslek edinmelerini sağlamak amacıyla hayata geçirilen Ahşap Atölyesi ve Marangozluk kursunun yeni dönem kayıtları başladı. Esenyurt Mesleki Eğitim ve İstihdam Merkezi (EMEĞİM) bünyesindeki istihdam garantili kursun başvuruları, 26 Ağustos tarihine kadar devam edecek. Vatandaşlar, yıl boyunca teorik ve uygulamalı eğitimin verileceği MEB sertifikalı kursla ilgili detaylı bilgiyi, merkezin 0212 699 64 36 numaralı telefonunu arayarak alabilir; www.ogrencikayit.esenyurt.bel.tr adresinden online olarak kayıt yaptırabilir.

Reklam
Reklam