Reklam
Reklam

Esenyurt Belediye Başkanı Bozkurt’tan önemli deprem açıklaması!

Esenyurt Belediye Başkanı Bozkurt önemli bir deprem açıklaması yaptı. Başkan Bozkurt, “Deprem Çalıştayı’mız ile kentimizde depreme yönelik yapacağımız hazırlıklar konusunda büyük ve önemli bir adım daha atacağız” dedi. Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, Esenyurt’ta deprem hazırlığıyla ilgili önemli bir çalıştay gerçekleştireceklerini ifade etti. Başkan Bozkurt, “Deprem bölgesindeki gözlemlerimiz ve deneyimlerimiz doğrultusunda hep birlikte gerçekleştireceğimiz […]

Esenyurt Belediye Başkanı Bozkurt’tan önemli deprem açıklaması!
  • Yayınlanma24 Şubat 2023 18:47

Esenyurt Belediye Başkanı Bozkurt önemli bir deprem açıklaması yaptı. Başkan Bozkurt, “Deprem Çalıştayı’mız ile kentimizde depreme yönelik yapacağımız hazırlıklar konusunda büyük ve önemli bir adım daha atacağız” dedi.

Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, Esenyurt’ta deprem hazırlığıyla ilgili önemli bir çalıştay gerçekleştireceklerini ifade etti.

Başkan Bozkurt, “Deprem bölgesindeki gözlemlerimiz ve deneyimlerimiz doğrultusunda hep birlikte gerçekleştireceğimiz Deprem Çalıştayı’mız ile kentimizde depreme yönelik yapacağımız hazırlıklar konusunda büyük ve önemli bir adım daha atacağız.” dedi.