Reklam
Reklam

Esenyurt Belediye Başkanı Bozkurt, Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti

Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu makamında ziyaret etti. Belediye Başkanı Bozkurt, ziyarette Esenyurt’taki yatırım ve çalışmaları CHP Lideri Kılıçdaroğlu’yla paylaştı. Başkan Bozkurt ziyarete dair paylaşımında, “Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu Ankara’da ziyaret ederek kendisine Esenyurt’umuzdaki çalışmalarımıza dair bilgilendirmelerde bulundum. İlgisi ve konukseverliği için Sayın Genel Başkanımıza […]

Esenyurt Belediye Başkanı Bozkurt, Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti
  • Yayınlanma2 Temmuz 2022 11:25

Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu makamında ziyaret etti.

Belediye Başkanı Bozkurt, ziyarette Esenyurt’taki yatırım ve çalışmaları CHP Lideri Kılıçdaroğlu’yla paylaştı. Başkan Bozkurt ziyarete dair paylaşımında, “Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu Ankara’da ziyaret ederek kendisine Esenyurt’umuzdaki çalışmalarımıza dair bilgilendirmelerde bulundum. İlgisi ve konukseverliği için Sayın Genel Başkanımıza teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.