Reklam
Reklam

ESAK Aslı ve annesini enkaz altından sağ olarak kurtardı

Kahramanmaraş merkezli depremden etkilenen Hatay’da Esenyurt Belediyesi Arama Kurtarma (ESAK) ekiplerinin 5 saatlik uğraşları sonrası Aslı ve annesi enkaz altından sağ olarak kurtarıldı. Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 10 ili etkileyen depremin 5. gününde Hatay’da arama kurtarma çalışmalarına devam eden Esenyurt Belediyesi Arama Kurtarma (ESAK) ekipleri dün gece saatlerinde bir aileyi daha enkazdan kurtardı. Ekipler, 5 […]

ESAK Aslı ve annesini enkaz altından sağ olarak kurtardı
  • Yayınlanma10 Şubat 2023 14:19

Kahramanmaraş merkezli depremden etkilenen Hatay’da Esenyurt Belediyesi Arama Kurtarma (ESAK) ekiplerinin 5 saatlik uğraşları sonrası Aslı ve annesi enkaz altından sağ olarak kurtarıldı.

Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 10 ili etkileyen depremin 5. gününde Hatay’da arama kurtarma çalışmalarına devam eden Esenyurt Belediyesi Arama Kurtarma (ESAK) ekipleri dün gece saatlerinde bir aileyi daha enkazdan kurtardı. Ekipler, 5 saatlik çalışmanın ardından Aslı ve annesine sağ olarak kurtarırken, babanın ise cansız bedenine ulaştı. Enkazda çıkarılan anne kız ambulanslarla hastaneye sevk edildi.