Reklam
Reklam

Erdoğan, Sultanbeyli standını ziyaret etti

Ankara’da Başkent Millet Bahçesinde gençler için düzenlenen Tam Bana Göre Festival’in açılışı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapıldı. 9 Ekim’e kadar sürecek olan festivalde Sultanbeyli Belediyesi “Doğa Gençlerle Canlanıyor” projesiyle yer aldı. Doğanın, iklimin ve canlı yaşamının öncelikli gündem haline geldiği bu günlerde Sultanbeyli Belediyesi örnek bir projeye imza attı. Doğa Gençlerle Canlanıyor Projesi kapsamında […]

Erdoğan, Sultanbeyli standını ziyaret etti
  • Yayınlanma6 Ekim 2022 21:55

Ankara’da Başkent Millet Bahçesinde gençler için düzenlenen Tam Bana Göre Festival’in açılışı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapıldı. 9 Ekim’e kadar sürecek olan festivalde Sultanbeyli Belediyesi “Doğa Gençlerle Canlanıyor” projesiyle yer aldı.

Doğanın, iklimin ve canlı yaşamının öncelikli gündem haline geldiği bu günlerde Sultanbeyli Belediyesi örnek bir projeye imza attı. Doğa Gençlerle Canlanıyor Projesi kapsamında yangından etkilenen illerde ormanlara ceylan, keklik, alageyik, şahin gibi yüzlerce doğa hayvanı bırakıldı. Ayrıca Tam Bana Göre Festival’de stant kuruldu, doğa canlılarını konu alan NFT Dijital Sanat Eserleri Sergisi açıldı, gençlere binlerce fidan ve doğa kumbarası hediye edildi. Festivali ziyarete gelenler, Doğa Gençlerle Canlanıyor standına yoğun ilgi gösterdi.

Geçtiğimiz yıl Genç Fidanlarla Yeşeren Türkiye standını kuran belediyenin bu yılki çalışması da takdir topladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Sultanbeyli Belediyesi tarafından kurulan gençlik standını ziyaret etti.

Reklam
Reklam