Reklam
Reklam

DP Esenyurt İlçe Başkanı Atmaca’dan önemli açıklamalar

Demokrat Parti (DP) Esenyurt İlçe Başkanı Ali Atmaca Esenyurt Postası’na özel açıklamalarda bulundu. Başkan Atmaca, belediye meclisini eleştirerek, “Ver bütçeyi sonra hesabını sor” diyerek meclis çoğunluğunu elinde bulunduran Ak Parti ve MHP gruplarını eleştirdi. Esenyurt ilçe gündemi ve ülke gündemine dair önemli açıklamalarda bulunan Başkan Atmaca, belediye meclisini eleştirdi. Mecliste yaşanan çekişmelerin ilçe halkına zarar […]

DP Esenyurt İlçe Başkanı Atmaca’dan önemli açıklamalar
  • Yayınlanma10 Ağustos 2022 15:34

Demokrat Parti (DP) Esenyurt İlçe Başkanı Ali Atmaca Esenyurt Postası’na özel açıklamalarda bulundu. Başkan Atmaca, belediye meclisini eleştirerek, “Ver bütçeyi sonra hesabını sor” diyerek meclis çoğunluğunu elinde bulunduran Ak Parti ve MHP gruplarını eleştirdi.


Esenyurt ilçe gündemi ve ülke gündemine dair önemli açıklamalarda bulunan Başkan Atmaca, belediye meclisini eleştirdi. Mecliste yaşanan çekişmelerin ilçe halkına zarar verdiğini dile getiren Atmaca, Esenyurt halkının hizmet beklediğini ifade etti.

Esenyurt meydanında siyasi partilerin çalışmalarını yerine getiremediğinden de yakınan Başkan Atmaca, mülki idari amirleri ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan meydanda bulunan polis noktasının kaldırılması gerektiğini kaydetti.

Ülke gündemine dair de açıklamalarda bulunan Atmaca’nın açıklamalarını sosyal medya kanallarımızdan da izleyebilirdiniz: