Reklam
Reklam

Doğan Demir hemşerilerinin desteğini arkasına aldı

CHP İstanbul 3. Bölge 8. sıra Milletvekili Adayı ve Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Doğan Demir, seçim çalışmalarını sürdürüyor. Demir, Muşlu hemşerileri başata olmak üzere 3. bölgede oy kullanacak vatandaşların desteğini bir bir topluyor. Türkiye yeni bir seçime hazırlanırken partilerin milletvekili adayları da çalışmalarını hızlandırdı. CHP İstanbul 3. Bölge 8. sıra Milletvekili Adayı ve Gelecek […]

Doğan Demir hemşerilerinin desteğini arkasına aldı
  • Yayınlanma16 Nisan 2023 20:13

CHP İstanbul 3. Bölge 8. sıra Milletvekili Adayı ve Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Doğan Demir, seçim çalışmalarını sürdürüyor. Demir, Muşlu hemşerileri başata olmak üzere 3. bölgede oy kullanacak vatandaşların desteğini bir bir topluyor.

Türkiye yeni bir seçime hazırlanırken partilerin milletvekili adayları da çalışmalarını hızlandırdı. CHP İstanbul 3. Bölge 8. sıra Milletvekili Adayı ve Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Doğan Demir, Doğu ve Güneydoğu dernekleri başta olmak üzere hemşeri derneklerini bir bir ziyaret ederek destek topluyor.

Çok önemli bir seçime hazırlandıklarını belirten Gelecek Partili Doğan Demir, ittifakla amaçlarının en yüksek milletvekili sayısını çıkarmak olduğunu ifade etti. Demokrasi ve özgürlüklerin korunması için çalıştıklarını dile getiren Demir, herkesin eşit yurttaşlık haklarına sahip olduğu, birlik ve beraberliğin hakim olduğu, ötekileştirmenin olmadığı bir ülke için var güçleriyle çalışacaklarını dile getirdi.

STK camiası ve 3. bölge seçmeni de Doğan’a ilgi göstererek seçimde başarılar diledi.