Reklam
Reklam

DEVA Üsküdar ve Tuzla’da sahanın tozunu aldı

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) İstanbul İl Başkanı Dr. Erhan Erol ve yönetimi, DEVA Partisi Üsküdar İlçe Başkanlığı ve DEVA Partisi Tuzla İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği saha çalışmalarına katıldı. İl Başkanı Erol, sahada gördükleri ilgiden memnun olduklarını söyledi. DEVA Partisi İstanbul İl Yönetimi saha çalışmalarını sürdürüyor. Farklı ilçelerde esnaf ve vatandaşlarla buluşan DEVA’lılar partilerini halka anlatıyor. […]

DEVA Üsküdar ve Tuzla’da sahanın tozunu aldı
  • Yayınlanma21 Ağustos 2022 14:47

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) İstanbul İl Başkanı Dr. Erhan Erol ve yönetimi, DEVA Partisi Üsküdar İlçe Başkanlığı ve DEVA Partisi Tuzla İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği saha çalışmalarına katıldı. İl Başkanı Erol, sahada gördükleri ilgiden memnun olduklarını söyledi.

DEVA Partisi İstanbul İl Yönetimi saha çalışmalarını sürdürüyor. Farklı ilçelerde esnaf ve vatandaşlarla buluşan DEVA’lılar partilerini halka anlatıyor. İlk olarak DEVA Partisi Üsküdar İlçe Başkanı Recep Sezer ve yönetimi tarafından düzenlenen programa katılan il başkanı Dr. Erol ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, halkın gösterdikleri ilginin her geçen gün artığına dikkat çekti.

“Üsküdar mavi yeleklilerle buluştu”

Üsküdar sahili, merkez çarşısı ve ara caddelerde esnaf ve vatandaşı dinleyen başkan Erol, saha çalışmalarında halkın nabzını daha iyi tuttuklarını ve halkla kucaklaştıklarını ifade etti. Başkan Erol, “Üsküdar’da mavi yelekliler buluştu. Başta İlçe Başkanımız Recep Sezer ve Üsküdar teşkilatımız olmak üzere bütün DEVA teşkilatına; katılımları, güzel enerjileri ve emekleri için teşekkür ederim” dedi.

Tuzla’da ilgi yüksek

DEVA heyeti daha sonra Tuzla İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen programa katıldı. Tuzla İlçe Başkanı Yalçın Yaşar ve yönetiminin organize ettiği saha çalışmasında halk ve esnafla buluşan il başkanı Dr. Erhan Erol ve beraberindekiler çocukların etkinliğine de eşlik etti. Başkan Erol, “Tuzla’da mavi yelekliler buluştu. İlçe Başkanımız Yalçın Yaşar ve Tuzla İlçe teşkilatımız başta olmak üzere, bütün DEVA teşkilatına teşekkür ederim. Tuzla’da vatandaşlarımızla selamlaştık, Genel Başkanımız Ali Babacan’ın selamlarını ilettik. Çocuklarla birlikte şarkı söylemek de günün yorgunluğunu aldı” diye konuştu.

Çektirilen hatıra fotoğraflarının ardından program sona erdi.

Reklam
Reklam