Reklam
Reklam

DEVA Partisi’nin acı kaybı!

DEVA Partisi İstanbul İl  Gençlik Kolları Başkanı Ömer Kemal Kaya vefat etti. DEVA Partisi İstanbul İl Başkanı Dr. Erhan Erol paylaşımında, “İl Gençlik Çalışmaları Başkanımız Ömer Kemal Kaya’yı son yolculuğuna uğurladık. Acımızı, üzüntümüzü kelimelerle tarif etmek çok zor. O’nu; daima gülen yüzüyle ve çalışma azmiyle hatırlayacağız. Mavi yeleklilerin gür sesi… Seni çok özleyeceğiz… Mekânın cennet […]

DEVA Partisi’nin acı kaybı!
  • Yayınlanma1 Mart 2023 19:42

DEVA Partisi İstanbul İl  Gençlik Kolları Başkanı Ömer Kemal Kaya vefat etti.

DEVA Partisi İstanbul İl Başkanı Dr. Erhan Erol paylaşımında, “İl Gençlik Çalışmaları Başkanımız Ömer Kemal Kaya’yı son yolculuğuna uğurladık. Acımızı, üzüntümüzü kelimelerle tarif etmek çok zor. O’nu; daima gülen yüzüyle ve çalışma azmiyle hatırlayacağız. Mavi yeleklilerin gür sesi… Seni çok özleyeceğiz… Mekânın cennet olsun…” ifadelerine yer verdi.

Kaya, ailesi, partililer ve sevenlerinin katıldığı cenaze töreniyle son yolculuğuna uğurlandı. DEVA Partisi Esenyurt İlçe Başkanı Halis Kahriman, “Genel Başkan Yardımcımız Emin Ekmen ve Teşkilat Üyelerimiz ile birlikte Genç yaşta Rahmanı Rahim’e kavuşan yol arkadaşımız, İstanbul İl Gençlik Politikaları Başkanımız Ömer Kaya’yı son yolculuğuna uğurladık. İstanbul Teşkilatımızın ve tüm DEVA ailemizin başı sağ olsun.” dedi.