Reklam
Reklam

DEVA Partisi’nde toplu istifa rüzgarı! Esenyurt Kurucu İlçe Başkanı Halis Kahriman’dan açıklama…

DEVA Partisi’nin İstanbul teşkilatında soğuk rüzgarlar esiyor. 13 ilçe başkanı ve yönetim kurulu üyeleri partiden istifa ettiklerini açıkladı. DEVA Partisi Esenyurt Kurucu İlçe Başkanı Halis Kahriman, partiye eleştiriler yöneltti. DEVA Partisi’nin Esenyurt, Zeytinburnu, Sancaktepe, Bahçelievler, Esenler, Sultanbeyli, Fatih, Sultangazi, Küçükçekmece, Bağcılar, Esenyurt, Beylikdüzü ve Silivri ilçe başkanları ile yönetim kurulu üyeleri, partilerinden istifa ettiklerini açıkladı. DEVA […]

DEVA Partisi’nde toplu istifa rüzgarı! Esenyurt Kurucu İlçe Başkanı Halis Kahriman’dan açıklama…
  • Yayınlanma25 Ekim 2023 19:40

DEVA Partisi’nin İstanbul teşkilatında soğuk rüzgarlar esiyor. 13 ilçe başkanı ve yönetim kurulu üyeleri partiden istifa ettiklerini açıkladı. DEVA Partisi Esenyurt Kurucu İlçe Başkanı Halis Kahriman, partiye eleştiriler yöneltti.

DEVA Partisi’nin Esenyurt, Zeytinburnu, Sancaktepe, Bahçelievler, Esenler, Sultanbeyli, Fatih, Sultangazi, Küçükçekmece, Bağcılar, Esenyurt, Beylikdüzü ve Silivri ilçe başkanları ile yönetim kurulu üyeleri, partilerinden istifa ettiklerini açıkladı.

DEVA Partisi Esenyurt Kurucu İlçe Başkanı Halis Kahriman, “Biz yola çıktığımız zaman bu ülkenin geleceği için 81 ilimizde 85 milyon nüfusun herkesin derdine deva olacağız dedik. Ama gelinen noktaya bakıyoruz, 15 vekilin derdine deva olundu. Adalet, hak, hukuk ve emek dedik ama bütün arkadaşlarımızın emeği maalesef 15 vekil için kullanıldı.” ifadelerini kullandı.