Reklam
Reklam

Davutoğlu’ndan Doğan Demir’e övgü

ESENYURT POSTASI/ÖZEL- Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Avcılar’da basın mensuplarıyla bir araya geldiği toplantıda yardımcısı ve İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Doğan Demir’i övdü. Davutoğlu, adayları Demir’in fedakarlık göstererek kendileriyle birlikte yol yürüdüğünü söyledi. Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, 3. bölge milletvekili adayları Fevzi Donat’ın düzenlediği yemek programı öncesi basın mensuplarıyla bir araya […]

Davutoğlu’ndan Doğan Demir’e övgü
  • Yayınlanma10 Mayıs 2023 22:00

ESENYURT POSTASI/ÖZEL- Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Avcılar’da basın mensuplarıyla bir araya geldiği toplantıda yardımcısı ve İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Doğan Demir’i övdü. Davutoğlu, adayları Demir’in fedakarlık göstererek kendileriyle birlikte yol yürüdüğünü söyledi.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, 3. bölge milletvekili adayları Fevzi Donat’ın düzenlediği yemek programı öncesi basın mensuplarıyla bir araya geldi. 3. bölgeden aday olan Donat ve Demir’in liyakat esasıyla aday gösterildiğini ifade eden Davutoğlu, aday tercihi yapılırken kimsenin etnik yapısına bakmadıklarını tamamen liyakat esaslı bir tercih yapıldığını ifade etti.

DAVUTOĞLU’NDAN DOĞAN DEMİR’E ÖVGÜ

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayları Doğan Demir’in zorlu bir süreçte kendileriyle birlikte yol aldığını ve kendisinin milletvekili adayı olabileceğini bilmediğini kaydetti. Alevi Kültür Dernekleri Genel Merkezi Başkanlığı gibi önemli bir görevin ardından Demir’in siyasette Gelecek Partisi’nde yer aldığının altını çizen Davutoğlu, Demir’in seçilmesi halinde tüm herkesin sesi olmak için çaba sarf edeceğini kaydetti.

Foto: Esenyurt Postası

“DONAT’IN ADAYLIĞI ÖNEMLİ”

Davutoğlu diğer adayları Fevzi Donat’ın da listede yer almasının önemine değindi. Katılımcılar da Fevzi Donat’ın bölgede aday gösterilmesinin önemine işaret ederek, Donat’ın parti içerisinde önemli görevlerde yer alması gerektiği görüşünü paylaştı. Davutoğlu basın mensuplarından gelen soruları yanıtladıktan sonra yemek programına geçti.