Reklam
Reklam

CHP’li Mutlu: Oylarımızı 2 kat artırdık!

CHP Bursa Yıldırım belediye başkan adayı Mehmet Önder Mutlu, seçimlerin ardından teşekkür mesajı yayımladı. Mutlu bir önceki seçime göre ilçede oy oranlarını 2 kat artırdıklarına dikkat çekti.

CHP’li Mutlu: Oylarımızı 2 kat artırdık!
  • Yayınlanma6 Nisan 2024 01:05

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bursa Yıldırım Belediye Başkan adayı Mehmet Önder Mutlu, seçimlerin sonuçlarının ardından teşekkür mesajını kamuoyuyla paylaştı. Mutlu, ilçe genelindeki oy oranlarının iki kat arttığını vurguladı.

“2 KAT ARTIRDIK”

Mutlu’nun teşekkür mesajı şöyle:

“31 Mart günü demokrasinin olmazsa olmazı bir seçim yaşadık. Ben de Cumhuriyet Halk Partisi Yıldırım Belediye Başkan Adayı olarak seçim yarışının içinde bulundum.

11 Ocak’ta aday olarak açıklandığım andan itibaren Yıldırımımızın sokaklarını, caddelerini karış karış gezdim. Bu süreçte sizler tarafından gösterilen ilgi ve sevgi benim için unutulmaz bir onur kaynağı oldu. Seçim sonuçlarına bakıldığında bana ve partimize gösterilen teveccüh, oy oranımızın geçtiğimiz seçimlere göre 2 katına çıkması, önümüzdeki seçimlerde Yıldırım da oluşacak değişimin ayak sesleri olarak algılanmalıdır.

Seçim çalışması sürecinde desteklerini esirgemeyen Yıldırım İlçe Başkanım İlhami Gün, İlçe Yöneticileri, Kadın Kolları, Gençlik Kolları, Belediye Meclis Üyeleri, partimizin her bir üyesi, yanımızda yer alan dostlarımıza, aileme ve bizlere oy veren vermeyen farketmeksizin tüm Yıldırım halkına tek tek teşekkürlerimi sunarım.”

Kazanan belediye başkanlarını da tebrik eden Mutlu şöyle devam etti:

“Ayrıca Bursa’yı halkçı belediyecilik ile tanıştıracak başta Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa Bozbey, Osmangazi Belediye Başkanımız Erkan Aydın, Nilüfer Belediye Başkanımız Şadi Özdemir, Mudanya Belediye Başkanımız Deniz Dalgıç, Gemlik Belediye Başkanımız Şükrü Deviren, Mustafakemalpaşa Belediye Başkanımız Şükrü Erdem ve Harmancık Belediye Başkanımız Haşim Ali Arıkan’a başarılar dilerim.

Yıldırım ilçemize seçilen Belediye Başkanı Oktay Yılmaz’ ı tebrik ediyor, verdiği sözlerin ve halkımıza sunacağı hizmetlerin bir Yıldırımlı olarak takipçisi olacağımı bilinmesini isterim.

Değerli Yıldırımlı hemşehrilerim, bu sefer olmadı ancak bir dahaki seçimlerde desteklerinizle beraber Yıldırımımızı MUTLU bir kent haline getireceğiz inşallah, Allah’a emanet olun.”