Reklam
Reklam

CHP’li Altay Saadet Partisi’nin o seçim şarkısını söyledi: Hastasıyım

ESENYURT POSTASI/ÖZEL- Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Engin Altay, Millet İttifakı bileşeni Saadet Partisi tarafından düzenlenen bir programa katıldı. Altay, program alanına girerken Saadet Partililer tarafından karşılandığı esnada “Saadet Vakti Geldi” adlı seçim şarkısını dillendirdi ve “Bu eserin hastasıyım” dedi. CHP Grup Başkanvekili ve İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Engin Altay, […]

CHP’li Altay Saadet Partisi’nin o seçim şarkısını söyledi: Hastasıyım
  • Yayınlanma10 Mayıs 2023 22:20

ESENYURT POSTASI/ÖZEL- Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Engin Altay, Millet İttifakı bileşeni Saadet Partisi tarafından düzenlenen bir programa katıldı. Altay, program alanına girerken Saadet Partililer tarafından karşılandığı esnada “Saadet Vakti Geldi” adlı seçim şarkısını dillendirdi ve “Bu eserin hastasıyım” dedi.

CHP Grup Başkanvekili ve İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Engin Altay, Saadet Partisi Güngören ve Bağcılar İlçe Başkanlıkları tarafından düzenlenen STK, muhtar, basın ve kanaat önderleri buluşmasında önemli açıklamalarda bulundu.

Altay: “Hastasıyım”

Program alanına girerken Saadet Partisi’nin “Saadet Vakti Geldi” adlı seçim şarkısını seslendiren Altay, eseri çok beğendiğini ifade etti. Altay’ın eseri dillendirmesiyle birlikte Saadet Partililer tebessüm etti. Altay daha sonra beraberindeki Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Av. Bülent Kaya ile birlikte alan giriş yaptı.

Kaya: Millet İttifakı üstün

Kaya ve Altay, katılımcılara hitap etti. Saadet Partisi ve Millet İttifakı’na yönelik gelen eleştirilere yanıt veren Kaya, seçimlerde üstün tarafın Millet İttifakı olduğunu paylaştı. Millet İttifakı’nın seçimleri kazanması halinde Saadet Partisi’nin hükümet ortağı olacağının altını çizen Kaya, seçmenlere sandığa gitmeleri çağrısında bulundu.

Altay: Siyasiler zenginleşirse millet fakirleşir

CHP’li Altay ise iktidarın ekonomi başta olmak üzere birçok alandaki tablosunun başarısız olduğunun savunarak, “Siyasiler zenginleşirse millet fakirleşir, millet zenginleşirse siyasiler fakirleşmez” dedi.