Reklam
Reklam

Çenberlitaş’ın 5 yıldızlı hizmeti Esenyurt’ta

10 ilçede 13 şubeye ulaşarak büyük bir başarı yakalayan Çenberlitaş Börekçisi, Esenyurt Güzelyurt’ta büyük ilgi görüyor. Çenberlitaş Börekçilik İşletme Sahibi Sedat Canpolat, amaçlarının diğer ilçelerde olduğu gibi Esenyurt’ta da halka lezzetli ve kaliteli bir hizmet sunmak olduğunu söyledi. Çenberlitaş Börekçisi, zengin menü içeriği ve kafe konseptiyle vatandaşların beğenisini topluyor. Zengin kahvaltı çeşitliği, pide ve börek […]

Çenberlitaş’ın 5 yıldızlı hizmeti Esenyurt’ta
  • Yayınlanma23 Aralık 2022 18:54

10 ilçede 13 şubeye ulaşarak büyük bir başarı yakalayan Çenberlitaş Börekçisi, Esenyurt Güzelyurt’ta büyük ilgi görüyor. Çenberlitaş Börekçilik İşletme Sahibi Sedat Canpolat, amaçlarının diğer ilçelerde olduğu gibi Esenyurt’ta da halka lezzetli ve kaliteli bir hizmet sunmak olduğunu söyledi.

Çenberlitaş Börekçisi, zengin menü içeriği ve kafe konseptiyle vatandaşların beğenisini topluyor. Zengin kahvaltı çeşitliği, pide ve börek başta olmak üzere çok sayıda yerli ve yabancı kahve ve tatlı çeşidi ile halkın ilgisini çeken Çenberlitaş Börekçisi 5 yıldızlı hizmetini farklı ilçelere de yaymayı hedefliyor.

Çenberlitaş Börekçisi’nden 5 yıldızlı hizmet: 10 ilçede 13 şube

Çenberlitaş Börekçilik İşletme Sahibi Sedat Canpolat, amaçlarının İstanbul halkına lezzetli ve kaliteli bir hizmet sunmak için çıktıkları yolda amaçlarının tüm ilçelere yayılmak olduğunu ifade etti.