Reklam
Reklam
Reklam

BÖLGENİN SEVİLEN İŞ İNSANI YEŞİL SOL PARTİ’DEN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI OLDU

İstanbul Başakşehir’de sevilen iş insanı Erhan Altun, Yeşil Sol Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı. Altun, gelen talep ve ilgi üzerine aday olduğunu duyurdu. Cumhurbaşkanı Seçimi ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için aday adaylarının başvuruları devam ediyor. Bölgenin sevilen iş insanlarından Erhan Altun, Yeşil Sol Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını duyurdu. İş insanı Altun, bölge sakinlerinin […]

BÖLGENİN SEVİLEN İŞ İNSANI YEŞİL SOL PARTİ’DEN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI OLDU
  • Yayınlanma25 Mart 2023 14:58

İstanbul Başakşehir’de sevilen iş insanı Erhan Altun, Yeşil Sol Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı. Altun, gelen talep ve ilgi üzerine aday olduğunu duyurdu.

Cumhurbaşkanı Seçimi ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için aday adaylarının başvuruları devam ediyor. Bölgenin sevilen iş insanlarından Erhan Altun, Yeşil Sol Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını duyurdu.

İş insanı Altun, bölge sakinlerinin kendisine gösterdiği ilgi üzerine bu yola girdiğini ifade ederek, amacının demokrasiye katkı sunmak olduğunu belirtti. Altun, partisinin yüksek bir oy oranıyla mecliste olacağına inandığını kaydetti. Altun son olarak, tüm aday adaylarına başarılar dileyerek, seçimlerin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Reklam
Reklam