Reklam
Reklam

Bölgenin güçlü firması Kayalar Grup Tahtakale’de

İstanbul’da inşaat sektörünün öncü firmalarından Kayalar Grup, gelen talep üzerine Avcılar Tahtakule’de kentsel dönüşüm ofisi açtı. Kayalar Grup ve Kayalar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Yönetim Kurulu Başkanı Ergin Kaya, Kentsel dönüşüm, projelendirme, gayrimenkul değerleme ve danışmanlık hizmeti ve etüt çalışmalarının  ücretsiz olarak yapılacağını söyledi. Uzun yıllardır Başakşehir ve bölgesinde İnşaat, Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı sektörüne yön veren […]

Bölgenin güçlü firması Kayalar Grup Tahtakale’de
  • Yayınlanma3 Ekim 2022 18:32

İstanbul’da inşaat sektörünün öncü firmalarından Kayalar Grup, gelen talep üzerine Avcılar Tahtakule’de kentsel dönüşüm ofisi açtı. Kayalar Grup ve Kayalar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Yönetim Kurulu Başkanı Ergin Kaya, Kentsel dönüşüm, projelendirme, gayrimenkul değerleme ve danışmanlık hizmeti ve etüt çalışmalarının  ücretsiz olarak yapılacağını söyledi.

Uzun yıllardır Başakşehir ve bölgesinde İnşaat, Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı sektörüne yön veren firmalar arasında yer alan Kayalar Grup, Avcılar Tahtakale ve Başakşehir Ispartakule bölgelerinden gelen yoğun talep üzerine yeni bir şube açtı.

Tahtakale Yoluç Caddesinde açılan iş yeri; kentsel dönüşüm, mimarlık, müteahhitlik, arsa ve daire alım satımı, kat karşılığı inşaat yapımı alanında hizmet verecek.

Bazı hizmetler ücretsiz verilecek

Konuyla ilgili basına bilgi veren Kayalar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ergin Kaya, “Gelen talep üzerine Avcılar’da Başakşehir ve Esenyurt bölgelerine de yakın olan Tahtakale’de şube açma kararı aldık. Yeni ofisimizde kentsel dönüşüm, gayrimenkul değerleme ve danışmanlık, mimarlık, müteahhitlik, arsa ve daire alım satımı, kat karşılığı inşaat yapımı alanında hizmeti vereceğiz. Kentsel dönüşüm ve projelendirme, gayrimenkul değerleme ve danışmanlık hizmeti ve etüt çalışmalarını kentsel dönüşüm ofisimizde ücretsiz olarak yapacağız. Halkımız bu hizmetlerden ücret ödemeden faydalanackatır.” dedi.

Reklam
Reklam