Reklam
Reklam

Bayram tıraşı ve kişisel bakımları Esenyurt Belediyesi’nden

65 yaş ve üzeri ile engelli bireylerin kişisel bakım ve tıraş hizmetleri Esenyurt Beeldiyesi tarafından karşılandı.

Bayram tıraşı ve kişisel bakımları Esenyurt Belediyesi’nden
  • Yayınlanma9 Nisan 2024 12:20

Esenyurt’ta yaşayan 65 yaş ve üzeri vatandaşlar ile engelli bireylerin bayram tıraşları ve kişisel bakımları belediye ekipleri tarafından yapıldı.

Esenyurt Belediyesinin ihtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik verdiği Evde Kişisel Bakım ve Kuaförlük Hizmeti’nde Ramazan Bayramı mesaisi yaşandı. Ekipler, hizmet kapsamında 65 yaş ve üzeri ile engelli bireylerin evlerine giderek kişisel bakımlarını gerçekleştirdi.

Vatandaşların yaşam kalitesini artırarak ailelerine destek sağlamanın hedeflendiği bu hizmet ile saç kesimi, saç yıkama, sakal tıraşı ve kişisel bakım işlemleri profesyonel ekipler eşliğinde gerçekleştirildi.

Verilen hizmetten memnun kaldıklarını dile getiren vatandaşlar, Esenyurt Belediyesi’ne teşekkür etti.

Esenyurt Belediyesi, Ramazan Bayramı öncesi ilçede yaşayan 65 yaş üstü vatandaşlar ile engelli bireylerin evlerini temizleyerek bayrama hazır hale getirdi.

Bu bayramda da ilçede yaşayan ihtiyaç sahibi vatandaşları unutmayan Esenyurt Belediyesi, evde temizlik hizmeti ile 65 yaş üzeri vatandaşlar ve engelli bireylerin imdadına yetişti. Çalışma kapsamında oluşturulan ekipler, yapılan sosyal incelemeler sonucu belirlenen program dâhilinde; eldiven, maske, galoş ve koruyucu kıyafetlerle vatandaşların evlerinde detaylı temizlik yaptı. Bayrama temiz ve sağlıklı bir ortamda giren vatandaşlar, Esenyurt Belediyesi’nin bu hizmetinden çok memnun olduklarını belirtti.