Reklam
Reklam

Başkan Özer hemşerileriyle halay çekti

Esenyurt Belediye Başkanı Prof. Dr. Ahmet Özer, Ramazan Bayramı ziyaretleri kapsamında Vanlı hemşerileriyle bir araya geldi. Başkan Özer, ikramların ardından çekilen halayda başı çekti.

Başkan Özer hemşerileriyle halay çekti
  • Yayınlanma11 Nisan 2024 23:50

Esenyurt Belediye Başkanı Prof. Dr. Ahmet Özer, Ramazan Bayramı’nda Vanlı hemşerileriyle bir araya gelerek coşku dolu bir bayram kutlaması gerçekleştirdi. Ziyaretler kapsamında Edremit (Xorkom) Köşkköylü hemşerileriyle bir araya gelen Başkan Özer, sıcak ve samimi bir ortamda bayramlaştı.

HALAY BAŞI OLDU

Hemşerilerle sohbet ederek bayram tebriklerini ileten Başkan Özer, keyifli bir sohbet ortamında bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadı. Bayramın ve baharın güzelliklerini birlikte yaşatan Başkan Özer, halay başı çekerek coşkuya ortak oldu.

Belediye Başkanı Ahmet Özer, duygularını şu sözlerle dile getirdi:

“Bayramlar ve baharlar güzeldir… Van Edremit (Xorkom) Köşkköylü hemşehrilerimle bayramın ve baharın güzelliklerini birlikte yaşamak ve yaşatmak için bir aradaydık.  Bayramlaşmak; sevgiyi, sevinci ve mutluluğumuzu paylaşarak çoğaltmanın en güzel en tatlı ifadesidir. Hemşehrilerimle bugünü en iyi şekilde değerlendirmenin keyfini yaşamaktan mutluyum. Birlikte geçen her günümüz bayramdır bize.”

HABER: Y. ÖZGÜR BÜLBÜL