Reklam
Reklam

Başkan Bozkurt’tan eski belediye binası açıklaması

Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, eski beledye binasının daha aktif olarak kullanılması yönündeki beklentileri değerlendirdiklerini söyledi. Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, ‘Gönüllü geri dönüş projesi’ kapsamında ülkelerine dönmek isteyen Suriyelileri uğurladı. Suriyeliler, Eski belediye binası önünde düzenlenen törenle ülkelerine uğurlandı. Tören sonrası medya mensuplarıyla eski belediye binasında bir araya gelen Belediye Başkanı Kemal […]

Başkan Bozkurt’tan eski belediye binası açıklaması
  • Yayınlanma9 Ağustos 2022 10:43

Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, eski beledye binasının daha aktif olarak kullanılması yönündeki beklentileri değerlendirdiklerini söyledi.

Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, ‘Gönüllü geri dönüş projesi’ kapsamında ülkelerine dönmek isteyen Suriyelileri uğurladı. Suriyeliler, Eski belediye binası önünde düzenlenen törenle ülkelerine uğurlandı.

Tören sonrası medya mensuplarıyla eski belediye binasında bir araya gelen Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, Esenyurt Belediyesi’ndeki hizmet yoğunluğu’nun azaltılması ve eski belediye binasının daha aktif olarak kullanılması için bazı birimlerin daha buraya kaydırılacağını ifade etti.

Bozkurt: Bazı birimler buraya gelecek

Gazetecilerin de eski belediye binasının önemine dikkat çekmesi üzerine Başkan Bozkurt, eski belediye binasına bazı birimlerin kaydırılması yönünde çalışmalarının olduğunu belirterek, “Bazı şirketlerimizin ve hukuk biriminin burada hizmet vermesini planlamaktayız” dedi.

Eski belediye binasının hem konumu da hem de önemi nedeniyle daha aktif olacak olması ilçe sakinleri tarafından da memnuniyetle karşılandı.