Reklam
Reklam
Reklam

Başkan Bozkurt: Nerede bir eksik varsa koşacağız

Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, deprem felaketinin ardından belediye olarak deprem bölgesinde önemli hizmetler verdiklerini söyledi. Başkan Bozkurt, “Nerede bir eksik varsa koşacağız” dedi. Kahramanmaraş merkezli depremin ardından Esenyurt Belediyesi adeta seferber oldu. Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt’un talimatıyla belediye başkan yardımcıları ve birim müdürleri deprem bölgesinde önemli çalışmalar yürütüyor. Esenyurt Belediye Başkanı Kemal […]

Başkan Bozkurt: Nerede bir eksik varsa koşacağız
  • Yayınlanma22 Şubat 2023 19:41

Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, deprem felaketinin ardından belediye olarak deprem bölgesinde önemli hizmetler verdiklerini söyledi. Başkan Bozkurt, “Nerede bir eksik varsa koşacağız” dedi.

Kahramanmaraş merkezli depremin ardından Esenyurt Belediyesi adeta seferber oldu. Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt’un talimatıyla belediye başkan yardımcıları ve birim müdürleri deprem bölgesinde önemli çalışmalar yürütüyor. Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, deprem felaketinin ardından belediye olarak deprem bölgesinde önemli hizmetlerde bulunduklarını kaydetti.

“Nerede bir eksik varsa koşacağız”

Başkan Bozkurt, “Nerede bir eksik varsa koşacağız… Deprem felaketi sonrasında ilk günden itibaren destek verdiğimiz depremzedelerimiz için sıcak yemek konteyneri yapıyoruz. Binbir güzel yüreğe dokunmak için çıktığımız bu yolda umudu hep beraber büyüteceğiz.” diye konuştu.

Reklam
Reklam