Reklam
Reklam

BAŞKAN BOZKURT: GÖREVİMİZ ESENYURTLULARI MUTLU VE HUZURLU KILMAK

Esenyurt Belediyesi’nde personellere yönelik periyodik olarak sürdürülen eğitim seminerleri devam ediyor. Belediye Kültür Merkezi’ndeki seminerin ardından çalışma arkadaşlarına seslenen Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, görevlerinin Esenyurtluları mutlu ve huzurlu kılmak olduğuna dikkat çekti. Esenyurt Kültür Merkezi’nde önceki gün gerçekleşen seminerde işyerinde iletişim,  işyerinde etik davranışlar ve iletişimin temel unsurları gibi başlıklara ilişkin bilgiler verildi. […]

BAŞKAN BOZKURT: GÖREVİMİZ ESENYURTLULARI MUTLU VE HUZURLU KILMAK
  • Yayınlanma26 Ağustos 2023 21:00

Esenyurt Belediyesi’nde personellere yönelik periyodik olarak sürdürülen eğitim seminerleri devam ediyor. Belediye Kültür Merkezi’ndeki seminerin ardından çalışma arkadaşlarına seslenen Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, görevlerinin Esenyurtluları mutlu ve huzurlu kılmak olduğuna dikkat çekti.

Esenyurt Kültür Merkezi’nde önceki gün gerçekleşen seminerde işyerinde iletişim,  işyerinde etik davranışlar ve iletişimin temel unsurları gibi başlıklara ilişkin bilgiler verildi. Çok sayıda personelin katıldığı seminer sonrası çalışma arkadaşlarına seslenen Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, iş disiplinin önemine dikkat çekti. “Bir şeyi iyi yaptığınızda, doğru hesap ettiğinizde, planınızı doğru yaptığınızda içinde bulunduğunuz durumu daha iyiye taşıyabilirsiniz” diyen Başkan Bozkurt, “Yeter ki sorunları doğru tespit edelim, sorunların çözümüne dair projeleri doğru oluşturalım. Ahlak çerçevesinde, ilim çerçevesinde, bilim çerçevesinde bu iş ve işlemlerin yapılmasını sağlayalım, gerisi kendiliğinden gelecektir” ifadelerini kullandı.

“ESENYURTLULAR HER ŞEYİN EN İYİSİNİ HAK EDİYOR”

Esenyurtluların her şeyin en iyisini hak ettiğini belirten ve arkadaşlarından bu bilinçle çalışmalarını isteyen Başkan Bozkurt, “Asla vazgeçmeyeceğimiz şey; adalet, ahlak, kişi hak ve özgürlüklerine saygıdır. Eğer sağlam ilişkiler kurup kurallara da uyarsak bu kentte mutlu, huzurlu ve birbirimizi kabul ederek yaşayabiliriz. Hepimizin görevi Esenyurtluları mutlu ve huzurlu kılmak. Esenyurt’u oluşturan insanlar, Türkiye’nin en mazlum, en emektar insanları. Her ne kadar kamuya başka türlü yansıtılmaya çalışılıyorsa da; Esenyurtlular sistemden hak ettiğini en az alan insanlar, en çok çalışan insanlar ve en çok acı çeken insanlar. Bu insanlar her şeyin en iyisini hak ediyor” şeklinde konuştu.