Reklam
Reklam

Başkan Bozkurt: Geçmiş dönem hatalarının bedelini ödüyoruz

Esenyurt’taki sel felaketi dolayısıyla 2 gündür sahada aktif olarak bulunan Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt geçmiş dönemi eleştirdi. Belediye Başkanı Bozkurt, “Dün akşamdan beri mesai arkadaşlarımla birlikte sahadayız. Geçmiş dönemin yanlış ve hatalı kent ve imar politikalarının sonuçlarını ne yazık ki bu şekilde ödüyoruz. Üstelik bu süreç, halkımızın çıkarları için belediye meclisimize sunduğumuz projelerimizin […]

Başkan Bozkurt: Geçmiş dönem hatalarının bedelini ödüyoruz
  • Yayınlanma10 Temmuz 2022 21:21

Esenyurt’taki sel felaketi dolayısıyla 2 gündür sahada aktif olarak bulunan Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt geçmiş dönemi eleştirdi.

Belediye Başkanı Bozkurt, “Dün akşamdan beri mesai arkadaşlarımla birlikte sahadayız. Geçmiş dönemin yanlış ve hatalı kent ve imar politikalarının sonuçlarını ne yazık ki bu şekilde ödüyoruz. Üstelik bu süreç, halkımızın çıkarları için belediye meclisimize sunduğumuz projelerimizin reddi ile devam ediyor” diye konuştu.

Dayanışma çağrısı

Kriz masasında ekip arkadaşlarıyla yoğun bir şekilde çalışan Başkan Bozkurt, “Yoğun yağış dolayısıyla ilçemizde yaşanan sel baskınının etkili olduğu noktalarda sorunların çözümünü sağlamak üzere oluşturduğumuz kriz masasında çalışma arkadaşlarımızla bir araya geldik. El birliği ile bu süreci atlatacak, halkımızla dayanışmamızı sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

Esenyurt’ta sel felaketi