Reklam
Reklam

Başkan Bozkurt Erzurumlularla bir araya geldi

Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt’un STK ziyaretleri devam ediyor. Başkan Bozkurt son olarak Erzurum Karaçoban Kopal Köyü Sevo Ailesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği sakinleriyle bir araya geldi. Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt hemşerilerini ve STK yönetimini ziyaret etmeye devam ediyor. Dernek yöneticileri ve üyeleriyle seçime dair fikir alışverişinde bulunan Başkan Bozkurt son olarak […]

Başkan Bozkurt Erzurumlularla bir araya geldi
  • Yayınlanma9 Mayıs 2023 22:13

Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt’un STK ziyaretleri devam ediyor. Başkan Bozkurt son olarak Erzurum Karaçoban Kopal Köyü Sevo Ailesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği sakinleriyle bir araya geldi.

Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt hemşerilerini ve STK yönetimini ziyaret etmeye devam ediyor. Dernek yöneticileri ve üyeleriyle seçime dair fikir alışverişinde bulunan Başkan Bozkurt son olarak Erzurumlularla bir araya geldi. Başkan Bozkurt, “Erzurum Karaçoban Kopal Köyü Sevo Ailesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nde vatandaşlarımızla bir araya geldik. Seçime dair fikir alışverişi gerçekleştirdiğimiz Dernek Başkanı Memduh Akdağ ve yönetimine sıcak karşılamaları ve misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Reklam
Reklam