Reklam
Reklam
Reklam

Başkan Bozkurt Canların Muharrem lokmasına ortak oldu

Haramidere Cemevi’nde Muharrem lokmasına katılan Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, “Hakk tutulan oruçları, yapılan ibadetleri kabul eylesin” dedi. Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, Esenyurt’taki Haramidere Cemevi’nde Alevi yurttaşların Muharrem lokmasına ortak oldu. Birlik, beraberlik ve kardeşliğin sembolü olan Muharrem Ayı’nda orucunu cemevini dolduran canlarla açan Başkan Bozkurt, birlik ve beraberlik mesajı verdi. Bereket […]

Başkan Bozkurt Canların Muharrem lokmasına ortak oldu
  • Yayınlanma26 Temmuz 2023 20:16

Haramidere Cemevi’nde Muharrem lokmasına katılan Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, “Hakk tutulan oruçları, yapılan ibadetleri kabul eylesin” dedi.

Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, Esenyurt’taki Haramidere Cemevi’nde Alevi yurttaşların Muharrem lokmasına ortak oldu. Birlik, beraberlik ve kardeşliğin sembolü olan Muharrem Ayı’nda orucunu cemevini dolduran canlarla açan Başkan Bozkurt, birlik ve beraberlik mesajı verdi. Bereket ve hoşgörünün hâkim olduğu sofrada vatandaşlarla sohbet eden Bozkurt, tüm ibadet ve duaların kabul olmasını diledi.

Reklam
Reklam