Reklam
Reklam

Başkan Bozkurt: Birlikte yaşam kültürünü yeniden inşa edeceğiz

Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda yaptığı açıklamada, “Bağımsızlık mücadelemizden aldığımız güçle, ülkemizde demokrasiyi, adaleti ve birlikte yaşam kültürünü yeniden inşa edeceğiz.” dedi. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Türkiye’de coşkuyla kutlanıyor. Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, 19 Mayıs dolayısıyla CHP Esenyurt İlçe Başkanlığı’nı […]

Başkan Bozkurt: Birlikte yaşam kültürünü yeniden inşa edeceğiz
  • Yayınlanma19 Mayıs 2023 14:56

Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda yaptığı açıklamada, “Bağımsızlık mücadelemizden aldığımız güçle, ülkemizde demokrasiyi, adaleti ve birlikte yaşam kültürünü yeniden inşa edeceğiz.” dedi.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Türkiye’de coşkuyla kutlanıyor. Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, 19 Mayıs dolayısıyla CHP Esenyurt İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti. Başkan Bozkurt burada yaptığı açıklamada şu ifadelere  yer verdi:

“19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’mız vesilesiyle yol arkadaşlarımızla CHP Esenyurt İlçe Başkanlığı’mızda bir araya gelerek sohbet ettik. Bağımsızlık mücadelemizden aldığımız güçle, ülkemizde demokrasiyi, adaleti ve birlikte yaşam kültürünü yeniden inşa edeceğiz.”

 

Aynı ruhla Cumhuriyetimize sahip çıkacağız”

Başkan Bozkurt ayrıca günün anlam ve önemine dair yaptığı sosyal medya paylaşımında ise şöyle dedi:

‘Bütün Ümidim Gençliktedir’ 104 yıl önce atılan Milli Mücadele’mizin ilk adımı bugün bir milletin aklında ve kalbinde yaşamaya devam ediyor. Aynı ruhla Cumhuriyetimize sahip çıkacak; aydınlık yarınları, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde yeniden kuracağız. Esarete karşı özgürlüğün adı; 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’mız kutlu olsun!