DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
SON DAKİKA
hava

BAŞİDER’de bayramlaşma töreni: Birlik ve beraberliğimiz daim olsun

Son Güncelleme :

23 Nisan 2023 - 12:00

BAŞİDER’de bayramlaşma töreni: Birlik ve beraberliğimiz daim olsun

Ramazan Bayramı dolayısıyla BAŞİDER’de bayramlaşma programı düzenlendi. BAŞİDER Başkanı Ergin Kaya, Ramazan Bayramı’nın huzur ve kardeşliğin sembolü olduğunu kaydetti. Deprem dolayısıyla üzgün bir bayram geçirdiklerini söyleyen Kaya, bir daha böyle afetler yaşanmamasını temenni etti.

Başakşehir İş İnsanları Derneği (BAŞİDER) Ramazan Bayramı dolayısıyla dernek genel merkezinde bayramlaşma programı düzenledi. İş insanı ve Kayalar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ergin Kaya ve Yönetim Kurulu Üyeleri misafirleri karşıladı. Bayramlaşma töreninde kısa bir konuşma yapan BAŞİDER Başkanı Ergin Kaya, bayramların birlik ve beraberliğin sembolü olduğunun hatırlatarak, BAŞİDER üyelerinin de birlik ve beraberliğinin daimini diledi.

“DEPREM BÖLGESİNDEYDİK”

Deprem dolayısıyla üzgün bir bayram geçirdiklerini söyleyen BAŞİDER Başkanı Ergin Kaya, bir daha böyle afetler yaşanmamasını temenni etti. Başkan Kaya, “Bildiğiniz gibi büyük bir felaket yaşadık ülke olarak. Adıyaman’da depremin üçüncü günü faaliyetlerimize başlayarak aşevi kurduk. Amacımız yaralarımızı birlikte sarmaya katkı sunmaktı. İnşallah ülke olarak böyle afetler yaşamayız. BAŞİDER olarak her zaman vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz.” dedi.

BAŞİDER KONGRESİ 30 NİSAN’DA YAPILACAK

Amaçlarının bölge iş insanlarını bir araya getirmek olduğunu ifade eden Kaya, misafirleri 30 Nisan’da gerçekleştirilecek olan BAŞİDER 3. Olağan Genel Kurul’una davet etti.