Reklam
Reklam

BAŞİDER yönetimi iş insanlarıyla kahvaltıda buluştu

Başakşehir İş İnsanları Derneği yöneticileri ilçede faaliyet gösteren iş insanlarıyla kahvaltılı programda bir araya geldi. Dernek Başkanı Ergin Kaya, dernek hakkında bilgi vererek amaçlarından bahsetti. Programa çok sayıda davetli katıldı. Başkan Kaya 26 Şubat’ta gerçekleşecek kongrede yeniden aday olduğunu söyledi. BAŞİDER’de kahvaltılı program düzenlendi. İlçenin aktif sivil toplum kuruluşlarından biri olan dernek yönetimi faaliyetlerine devam […]

BAŞİDER yönetimi iş insanlarıyla kahvaltıda buluştu
  • Yayınlanma29 Ocak 2023 12:52

Başakşehir İş İnsanları Derneği yöneticileri ilçede faaliyet gösteren iş insanlarıyla kahvaltılı programda bir araya geldi. Dernek Başkanı Ergin Kaya, dernek hakkında bilgi vererek amaçlarından bahsetti. Programa çok sayıda davetli katıldı. Başkan Kaya 26 Şubat’ta gerçekleşecek kongrede yeniden aday olduğunu söyledi.

BAŞİDER’de kahvaltılı program düzenlendi. İlçenin aktif sivil toplum kuruluşlarından biri olan dernek yönetimi faaliyetlerine devam ediyor. Başakşehir İş İnsanları Derneği (BAŞİDER) tarafından kahvaltılı bir program düzenlendi. Programa dernek yöneticileri ve üyelerinin yanış sıra muhtarlar, iş insanları ve davetliler katıldı. BAŞİDER Başkanı Ergin Kaya, derneğin misyonundan bahsederek, kuruluş amacı ve şuan ki vizyonuna değindi.

Dernek yöneticileri ve katılımcılar sırayla söz alarak görüş ve önerilerini paylaştı. Programda derneğin önümüzdeki süreçte gerçekleşerek kongre süreciyle ilgili de bilgi alışverişinde bulunuldu. Program çektirilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.