Reklam
Reklam

BAŞİDER Regaip Kandilinde gönüllere dokundu

BAŞİDER Başkanı Ergin Kaya, Regaip Kandili nedeniyle Başakşehir’de iki mahalle muhtarlığı aracılığıyla kandil simidi dağıttı. Mahalle muhtarları da kandil nedeniyle bir hayra vesile olmalarının STK’larla iş birliği açısından önemli olduğunu söyledi. Başakşehir İş İnsanları Derneği (BAŞİDER) tarafından Başakşehir’de Altınşehir Mahallesi ve Güvercintepe Mahallesi’nde kandil simidi dağıttı. BAŞİDER Başkanı Ergin Kaya, öncelikle tüm İslam aleminin Regaip […]

BAŞİDER Regaip Kandilinde gönüllere dokundu
  • Yayınlanma26 Ocak 2023 21:38

BAŞİDER Başkanı Ergin Kaya, Regaip Kandili nedeniyle Başakşehir’de iki mahalle muhtarlığı aracılığıyla kandil simidi dağıttı. Mahalle muhtarları da kandil nedeniyle bir hayra vesile olmalarının STK’larla iş birliği açısından önemli olduğunu söyledi.

Başakşehir İş İnsanları Derneği (BAŞİDER) tarafından Başakşehir’de Altınşehir Mahallesi ve Güvercintepe Mahallesi’nde kandil simidi dağıttı. BAŞİDER Başkanı Ergin Kaya, öncelikle tüm İslam aleminin Regaip Kandilini tebrik ederek, önemli günlerde hayırda buluşmanın önemine dikkat çekti. Başkan Kaya, amaçlarının gönüllere dokunmak olduğunu ifade ederek, mahalle muhtarlıkları aracılığıyla dağıtımın gerçekleştirilmesinin daha doğru olacağını düşündüklerini söyleyerek mahalle muhtarlarına teşekkür etti.

Güvercintepe Muhtarı Hayrettin Şabudak da hayra vesile olmalarının önemine değindi. Şahbudak, “BAŞİDER Başkanı Sn. Ergin Kaya Regaip Kandili dolayısıyla kandil simidi dağıtımını Güvercintepe Mahalle Muhtarlığımız aracılığıyla gerçekleştirmiştir. Muhtarlık olarak Sivil Toplum Kuruluşlarımızla diyalog ve iş birliklerimiz devam edecektir. BAŞİDER Başkanı Sn. Ergin Kaya ve yönetimine teşekkür eder, bu vesileyle mahalle sakinlerimiz başta olmak üzere tüm İslam aleminin Regaip Kandili mübarek olsun” dedi.

Altınşehir Mahallesi Muhtar Cesim Kalabalık ise böyle özel günlerde STK’larla iş birliği içerisinde olmaktan mutluluk duyduklarını ifade etti. Kalabalık şöyle konuştu: “BAŞİDER Başkanı Ergin Kaya kardeşim  bugün  muhtarlığımız da vatandaşlarımıza kandil simidi  dağıtımı gerçekleştirdi. Ergin Kaya kardeşime yapmış olduğu hayırdan dolayı teşekkür ediyorum. Allah hayrını kabul etsin.”