Reklam
Reklam

Başakşehir’deki Muşluların evi: Başakşehir Muş Derneği

Merkezi Başakşehir’in Güvercintepe semtinde olan Muş İli İlçeleri Sosyal Yardımlaşma Kültürünü Tanıtma Derneği (Başakşehir Muş Derneği) Başakşehir’deki hemşerilerini bir çatı altında buluşturuyor. Muş merkez ve 5 ilçesinin yanı sıra tüm köyler ve beldelerden her kesime kapılarını açan Başakşehir Muş Derneği yenilenen konseptiyle hemşerini bekliyor.  Derneğin 2011 yılından beri faaliyet gösterdiğini hatırlatan Dernek Başkanı Muhammet Altun, […]

Başakşehir’deki Muşluların evi: Başakşehir Muş Derneği
  • Yayınlanma1 Ağustos 2022 15:37

Merkezi Başakşehir’in Güvercintepe semtinde olan Muş İli İlçeleri Sosyal Yardımlaşma Kültürünü Tanıtma Derneği (Başakşehir Muş Derneği) Başakşehir’deki hemşerilerini bir çatı altında buluşturuyor.

Muş merkez ve 5 ilçesinin yanı sıra tüm köyler ve beldelerden her kesime kapılarını açan Başakşehir Muş Derneği yenilenen konseptiyle hemşerini bekliyor.  Derneğin 2011 yılından beri faaliyet gösterdiğini hatırlatan Dernek Başkanı Muhammet Altun, “Benim de ikinci dönemim. Burayı da geçtiğimiz yıl Ramazan ayında satın aldık. 220 metrekarelik alanı mülkiyetiyle satın aldık ayrıca 100 metrelik de açık alanımız bulunuyor. Hem derneğin içerisinde hem de dışında bir sosyal alan yapmak istedik. Nasip olursa şuandaki yerimize ek olarak kadınlara da bir yer satın almak istiyoruz. Taziyelerimiz ve özel gün programlarımızda burada oluyor. Manzara olarak da semtimizin en güzel yerlerinden birisi. Tüm Muşlu hemşerilerimize kapımız açıktır.” diye konuştu.

Dernek üyeleri de başkan Altun’a böyle bir yeri hemşerilerine kazandırdığı için teşekkür etti.