Reklam
Reklam

Başakşehir Muş Derneği’nde muhteşem gece

Başakşehir Muş Derneği’nde düzenlenen kültür gecesiyle dernek üyeleri ve Muşlular hasret giderdi. Dernek Başkanı Muhammet Altun, pandemi sürecinde özlenen birlik ve beraberlik duygusunu kültürel gece ile taçlandırmak istediklerini söyledi. Başakşehir Güvercintepe’deki çiğköfte ve içli köfteli Dengbêj ve eğlence gecesinde Dengbêj Kazo, Koma Ciwan, Hozan Baver, Ercan Aras, İsa Serhed, Yunus Rezan, Dengbêj Ahmed, Murat Barin, […]

Başakşehir Muş Derneği’nde muhteşem gece
  • Yayınlanma26 Ekim 2022 09:54

Başakşehir Muş Derneği’nde düzenlenen kültür gecesiyle dernek üyeleri ve Muşlular hasret giderdi. Dernek Başkanı Muhammet Altun, pandemi sürecinde özlenen birlik ve beraberlik duygusunu kültürel gece ile taçlandırmak istediklerini söyledi.

Başakşehir Güvercintepe’deki çiğköfte ve içli köfteli Dengbêj ve eğlence gecesinde Dengbêj Kazo, Koma Ciwan, Hozan Baver, Ercan Aras, İsa Serhed, Yunus Rezan, Dengbêj Ahmed, Murat Barin, Veysi Aydin ve Tekin Demhat sahne aldı. Programa dernek üyelerinin yanı sıra çok sayıda Muşlu hemşeri katılım sağladı.

“Hasret kalmıştık”

Başakşehir Muş Derneği Başkanı Muhammet Altun, yaptığı konuşmada gecelerine katılım sağlayan herkese teşekkür etti. Altun, “Amacımız hasret kaldığımız bu tür birlik ve beraberlik programını en güzel şekilde yapmaktı. Katılımınızla hepiniz onur verdiniz. Sponsorlarımız Şef Döner Recep Aktoprak ve Tepe Tekstil Yakup Aygür Beyefendilere teşekkür ediyorum” dedi.

Sanatçılar sırala sahne alarak çeşitli eserler seslendirdi. Programın sonunda ise hemşeriler halaylar eşliğinde doyasıya eğlendi. Programa çok sayıda protokol üyesi de katılım sağladı.

Programın geniş bölümü Cuma akşamı YouTube’da Ferengiz kanalından yayımlanacaktır. 

Başakşehir’deki Muşluların evi: Başakşehir Muş Derneği

Başakşehir Muş Derneği Başkan Kartoğlu’nu ağırladı

Reklam
Reklam