Reklam
Reklam
Reklam

Başakşehir Muş Derneği Başkan Kartoğlu’nu ağırladı

Başakşehir Muş Derneği, Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu’nu ağırladı. Yemekli programda konuşan Başkan Kartoğlu, bir Muşlu kadar Muşlu olduğunu söyledi. Dernek yönetim kurulu üyesi Selim Özbey’in ağabeyi Tahsin Özbey tarafından verilen yemeğe Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, Başkan Yardımcısı M. Tayip Tanrıkulu, Muş derneği yönetimi ve üyeleri, mahalle muhtarı, meclis üyesi, farklı illerin dernek başkanları […]

Başakşehir Muş Derneği Başkan Kartoğlu’nu ağırladı
  • Yayınlanma21 Ağustos 2022 20:29

Başakşehir Muş Derneği, Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu’nu ağırladı. Yemekli programda konuşan Başkan Kartoğlu, bir Muşlu kadar Muşlu olduğunu söyledi.

Dernek yönetim kurulu üyesi Selim Özbey’in ağabeyi Tahsin Özbey tarafından verilen yemeğe Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, Başkan Yardımcısı M. Tayip Tanrıkulu, Muş derneği yönetimi ve üyeleri, mahalle muhtarı, meclis üyesi, farklı illerin dernek başkanları ve davetliler katıldı.

İlk olarak söz alan iş insanı Tahsin Özbey, davetlerine icabet eden herkese teşekkür etti.

Başakşehir Muş Derneği Başkanı Muhammed Altun ise yemekli programlarının birlik ve beraberliği pekiştirmek için olduğunu söyledi. Başkan Altun,  “Bu programlar derneğimiz ve belediyemiz arasında köprü olacaktır. İlişkilerimiz daha güçlü olacaktır. Başkanımıza bizi onure ettiği için teşekkür ederiz. Ayrıca başkanımızın derneğimiz için rica ettiğimiz eksikleri tamamlamasından dolayı da derneğimiz adında teşekkür ederim.” dedi.

Malazgirt Kardeş Belediyemizdi”

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu da Muşluları çok sevdiklerini ifade ederek, Muş’u ve Malazgirt’i çok iyi bildiğini kaydetti. Kartoğlu, “Bir Muşlu kadar Muşluyum. Muş’u en az sizin kadar biliyorum. Malazgirt bizim kardeş belediyemizdi. Malazgirt’i, Bulanığı ve Muş’u çok iyi biliyorum. Oraların güzelleşmesinde bizim de emeğimiz var. Gereken desteği verdik. Bizi ağırladığınız için teşekkür ederim” diye konuştu.

Başkan Kartoğlu ayrıca Malazgirt ilçesinde görev yapan gazeteci Veysel Eşin’e de kardeş belediye sürecinde kendilerine sunduğu destek için teşekkür etti.

Y. Özgür Bülbül / Esenyurt Postası

Reklam
Reklam