Reklam
Reklam

Başakşehir Muş Derneği Altın Lale Ödül Töreni’ne katıldı

Muş Tanıtım Platformu tarafından bu yıl ilk kez organize edilen “Muş Altın Lale Ödülleri” töreninde, medya, spor, sinema ve kültür dalında kişi ve kurumlara ödülleri verildi. Muş Valiliği, Muş Belediyesi, Muş Alparslan Üniversitesinin destekleriyle 1071 Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen törene davet edilen Başakşehir Muş Derneği yönetim kurulu adına dernek başkanı Muhammet Altun protokoldeki yerini […]

Başakşehir Muş Derneği Altın Lale Ödül Töreni’ne katıldı
  • Yayınlanma26 Kasım 2022 12:48

Muş Tanıtım Platformu tarafından bu yıl ilk kez organize edilen “Muş Altın Lale Ödülleri” töreninde, medya, spor, sinema ve kültür dalında kişi ve kurumlara ödülleri verildi.

Muş Valiliği, Muş Belediyesi, Muş Alparslan Üniversitesinin destekleriyle 1071 Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen törene davet edilen Başakşehir Muş Derneği yönetim kurulu adına dernek başkanı Muhammet Altun protokoldeki yerini aldı.

Altun, şehrin tanıtımına katkı sunacak bir programda yer aldıkları için mutlu olduklarını belirtti. Başkan Altun ayrıca protokol üyeleri ve yerel yönetimlerle de istişarelerde bulundu.

Reklam
Reklam