Reklam
Reklam

Bakırköy’de DEVA coşkusu

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) İstanbul İl Başkanlığı ve Bakırköy İlçe Başkanlığı tarafından Bakırköy’de Mavi Yelekliler toplu saha etkinliği gerçekleştirdi. İlçe sakinleriyle buluşan İl Başkanı Dr. Erhan Erol, “Bakırköy ilçesi, DEVA damlalarını sevgiyle kucakladı” dedi. Program; DEVA Partisi İstanbul il teşkilatı, Bakırköy İlçe Başkanı Gökhan Yılmazer ve yönetim kurulu tarafından, Bakırköy Marmaray İstasyonu çıkışında kurulan […]

Bakırköy’de DEVA coşkusu
  • Yayınlanma3 Eylül 2022 19:05

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) İstanbul İl Başkanlığı ve Bakırköy İlçe Başkanlığı tarafından Bakırköy’de Mavi Yelekliler toplu saha etkinliği gerçekleştirdi. İlçe sakinleriyle buluşan İl Başkanı Dr. Erhan Erol, “Bakırköy ilçesi, DEVA damlalarını sevgiyle kucakladı” dedi.

Program; DEVA Partisi İstanbul il teşkilatı, Bakırköy İlçe Başkanı Gökhan Yılmazer ve yönetim kurulu tarafından, Bakırköy Marmaray İstasyonu çıkışında kurulan stant çalışmasıyla başladı. Stantta partilileri selamlayan DEVA Partisi İstanbul İl Başkanı Dr. Erhan Erol ve il Yönetim Kurulu, İlçe Başkanları ve teşkilatlarla birlikte Bakırköylü vatandaşlar ve esnafı selamladı.

“Bakırköy DEVA damlalarını sevgiyle kucakladı”

Bakırköy Meydanı, ana cadde ve sokakların yanı sıra ara cadde ve sokaklarda bulunan esnaf ve halkı selamlayan İl Başkanımız Dr. Erhan Erol, Genel Başkanları Ali Babacan’ın selamlarını da iletti. Başkan Dr. Erhan Erol, “Bugün İstanbul’un en köklü tarihine sahip olan ilçelerimizden birindeydik. Bakırköy ilçesi, DEVA damlalarını sevgiyle kucakladı. İstanbul Teşkilatı olarak Bakırköy sokaklarını gezdik, Genel Başkanımız Ali Babacan’ın selamını ilettik. Korkma Türkiye, #maviyelekliler hazır! İstanbul hazır! DEVA hazır!” dedi.

Mavi yelekliler seçime hazır

Bakırköy’deki saha çalışmasına, DEVA Partisi Avrupa yakası ilçe başkanlıklarının yanı sıra Anadolu yakası ilçe başkanlıkları da katıldı. Esnafı ve halkı dinleyen mavi yelekliler DEVA kadrolarının seçimlere hazır olduğunu vurguladı.

Program Bakırköy Meydanı’nda ilçe teşkilatları ve teşkilat birimleriyle çektirilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

Reklam
Reklam