Reklam
Reklam

Bakan Tunç açıkladı: Esenyurt ve Büyükçekmece’ye adliye yapılacak

Bakan Tunç açıkladı: Esenyurt ve Büyükçekmece’ye adliye yapılaca Esenyurt’ta, tüm adliyeleri tek çatı altında toplayacak arsalar tahsis edildi. Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, “Esenyurt ve Büyükçekmece’ye Adalet Sarayı’nı kazandıracağız” dedi. Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, tüm adliyeleri tek çatı altında toplayacak bir adliyenin de Esenyurt’a yapılacağının müjdesini verdi. ESENYURT’A ADLİYE YAPILACAK Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, “Esenyurt önemli […]

Bakan Tunç açıkladı: Esenyurt ve Büyükçekmece’ye adliye yapılacak
  • Yayınlanma25 Şubat 2024 20:43

Bakan Tunç açıkladı: Esenyurt ve Büyükçekmece’ye adliye yapılaca
Esenyurt’ta, tüm adliyeleri tek çatı altında toplayacak arsalar tahsis edildi. Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, “Esenyurt ve Büyükçekmece’ye Adalet Sarayı’nı kazandıracağız” dedi.

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, tüm adliyeleri tek çatı altında toplayacak bir adliyenin de Esenyurt’a yapılacağının müjdesini verdi.

ESENYURT’A ADLİYE YAPILACAK

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, “Esenyurt önemli bir ilçemiz. Türkiye’nin en kalabalık nüfuslu, en büyük ilçelerimizden bir tanesi. Esenyurt’ta, Büyükçekmece’ye de hizmet verebilecek ve tüm adliyeleri tek çatı altında toplayabilecek arsamızı da tahsis ettirdik. Proje çalışmalarımız devam ediyor. Esenyurt ve Büyükçekmece’ye de hizmet edecek olan Adalet Sarayı’nı bu bölgeye kazandıracağız. Diğer bakanlıklarımızın da değişik projeleri var” diye konuştu.