Reklam
Reklam
Reklam

Babacan 5 Ağustos’ta Malazgirt’te

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Genel Başkanı Ali Babacan, 5 Ağustos’ta Muş’un Malazgirt ilçesinde temaslarda bulunacak. DEVA Partisi Malazgirt Kurucu İlçe Başkanı Öner Ergün, genel başkanları Babacan’ın  5 Ağustos’ta ilçelerine geleceğinin müjdesini verdi. Malazgirt ve Muş  yöresi başta olmak üzere halkın sorunlarını sürekli gündeme getirerek dikkat çeken Ergün, amaçlarının ilçelerine ve yörelerine fayda sağlamak olduğunu […]

Babacan 5 Ağustos’ta Malazgirt’te
  • Yayınlanma29 Temmuz 2022 13:22

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Genel Başkanı Ali Babacan, 5 Ağustos’ta Muş’un Malazgirt ilçesinde temaslarda bulunacak.

DEVA Partisi Malazgirt Kurucu İlçe Başkanı Öner Ergün, genel başkanları Babacan’ın  5 Ağustos’ta ilçelerine geleceğinin müjdesini verdi. Malazgirt ve Muş  yöresi başta olmak üzere halkın sorunlarını sürekli gündeme getirerek dikkat çeken Ergün, amaçlarının ilçelerine ve yörelerine fayda sağlamak olduğunu belirtti. DEVA Partisi olarak her zaman üzerlerine düşen görevi yapmak istediklerini kaydeden Ergün, DEVA Lideri Babacan’ı 5 Ağustos’ta ilçelerinde ağırlayacaklarını ifade etti.

Babacan’ın Malazgirt programının şöyle olması bekleniyor: İlçe başkanlığı ziyareti, Cuma namazı, esnaf ve vatandaş ziyareti, kanaat önderleri, STK ve muhtarlar ile görüşme, tarihi ilçede bir dizi temaslarda bulunulması.

Reklam
Reklam